Świętuj z nami Międzynarodowy Dzień Wolontariusza! – Amnesty International

Świętuj z nami Międzynarodowy Dzień Wolontariusza!

Po raz pierwszy mamy okazję spotkać się w szerokim gronie osób, które na co dzień działają w swoich miejscowościach czy szkołach na rzecz praw człowieka. Serdecznie zapraszamy na uroczystą galę Amnesty International w Warszawie dnia 5 grudnia 2012 r. w godz. 12-15.

Chcemy dzielić się doświadczeniami i emocjami, które towarzyszą nam podczas organizowanych akcji, wydarzeń, warsztatów. Podczas gali grupy projektu edukacyjnego “Prawa człowieka: TERAZ! To jest w Twoich rękach” z całej Polski zaprezentują swoje działania, ale Ty także możesz opowiedzieć o swoich doświadczeniach z działalności na rzecz praw człowieka lub po prostu być z innymi aktywistami i aktywistkami Amnesty w tym szczególnym dniu.

Zapraszamy wszystkich członków i członkinie Stowarzyszenia, aktywistów grup lokalnych, wolontariuszy, trenerów, uczniów oraz nauczycieli.

Na zgłoszenia uczestnictwa czekamy do 30 listopada – proszę pisać na adres: gala@amnesty.org.pl. Przy zgłoszeniu proszę zaznaczyć, jeśli chcesz przedstawić prezentację działań swojej grupy (5-10 min).

UWAGA: Amnesty zapewnia zwrot kosztów podróży.

Zapraszamy!

Podoba Ci się to co robimy? Nasze działania są możliwe dzięki regularnym darowiznom od osób prywatnych. Włącz się! Możesz zmienić lub uratować ludzkie życie!
Pomagaj prowadzić działania edukacyjne
Pomagaj wpływać na zmianę prawa
Pomagaj wysyłać badaczy do stref kryzysu

Działaj teraz!

Apel w obronie polskiej szkoły

Powiązane tematy

Powiązany temat

Poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty_Specjalistki ds. Komunikacji treści edukacyjnych

Powiązany temat

Twój głos ma MOC! – konkurs na akcję o wolności słowa i wyrażania siebie

1968