Życzenia od Soni Pierre, bohaterki Maratonu 2008 – Amnesty International

Życzenia od Soni Pierre, bohaterki Maratonu 2008

Pragnę podziękować wszystkim ludziom, którzy poprzez swoje piękne listy wysyłane z najprzeróżniejszych miejsc w całej Europy solidaryzowali się z nami i udzielali wsparcia naszej sprawie.
Nie znam Was osobiście, ale Wasze słowa pełne zachęty i nadziei inspirują nas i dają siłę. Właśnie takiej siły potrzebujemy, jako obrońcy praw człowieka, którzy chcą dalej walczyć o niezbywalne prawa, takie jak posiadanie własnego imienia, narodowości, dostępu do edukacji i do życia w godności. Albo, po prostu, prwa do posiadania praw.
Walka, którą prowadzimy od lat, a która wciąż zbiera swoje żniwo, jest dodatkowo trudna dla nas, jako kobiet i matek. W warunkach, w których się znajdujemy jesteśmy bezbronne, bo odpowiadamy nie tylko za nas same, ale również za nasze rodziny. Prześladowcy, którzy nie szanują naszych praw grożą nie tylko nam, ale i naszym synom i córkom.
Dlatego w te świąteczne dni pragnę podziękować za wszystkie wyrazy wsparcia i solidarności w kartkach od Was, w tym tych ręcznie robionych. Pragnę również specjalnie podziękować jednej ze szkół w Anglii, gdzie dzieci zapełniały całe strony serdecznymi życzeniami dla nas. Najlepszą nagrodą, jaką kiedykolwiek otrzymałam jest właśnie to wsparcie wielu osób i świadomość, że tylu ludzi poświęca mi swoje myśli i troszczy się o moją rodzinę. Jestem za wszystko ogromnie wdzięczna.
Niech Bóg Was błogosławi w te dni pokoju i miłości i niech duch świąteczny zapanuje w domu każdego i każdej z Was. Życzą Wam:
Sonia Pierre
Solange Manuela Pierre
Marlemagne Ernesto Pierre
Humberto Alejandro Pierre
Minerva Leticia Pierre
tłum. Natalia Misiewicz

Podoba Ci się to co robimy? Nasze działania są możliwe dzięki regularnym darowiznom od osób prywatnych. Włącz się! Możesz zmienić lub uratować ludzkie życie!
Pomagaj prowadzić działania edukacyjne
Pomagaj wpływać na zmianę prawa
Pomagaj wysyłać badaczy do stref kryzysu

Pomóż teraz!

Kwota może składać się jedynie z cyfr. Wartość musi być dodatnia
2868