Akademia Praw Człowieka – projekt dla uczniów i uczennic szkół ponadgimnazjalnych – Amnesty International

Akademia Praw Człowieka – projekt dla uczniów i uczennic szkół ponadgimnazjalnych

Amnesty International Trójmiasto i Europejskie Centrum Solidarności zapraszają na comiesięczne warsztaty w Akademii Praw Człowieka.

Wraz z Europejskie Centrum Solidarności  zapraszamy uczniów i uczennice szkół ponadpodstawowych na comiesięczne warsztaty w Akademii Praw Człowieka.

W każdą drugą sobotę miesiąca od marca do czerwca będziemy spotykać się na warsztatach poruszających tematykę praw człowieka (ogólną koncepcję), mowy nienawiści, praw kobiet, osób LGBT+ oraz uchodźców i migrantów.

Spotkania zakończymy wspólnym projektem z okazji Dnia Uchodźcy (20 czerwca). Uczestnicy i uczestniczki mają szansę uzyskać certyfikat Akademii.

Ankietę rekrutacyjną należy wypełnić do 28 lutego.
Link do ankiety>>>

W ciągu trzech dni powiadomimy wszystkich zainteresowanych o wynikach. Dodatkowe punkty w rekrutacji mogą otrzymać członkowie grup szkolnych Amnesty International Polska.
(Nie pokrywamy kosztów dojazdu i wyżywienia. Zapewniamy napoje i przekąski).

Podoba Ci się to co robimy? Nasze działania są możliwe dzięki regularnym darowiznom od osób prywatnych. Włącz się! Możesz zmienić lub uratować ludzkie życie!
Pomagaj prowadzić działania edukacyjne
Pomagaj wpływać na zmianę prawa
Pomagaj wysyłać badaczy do stref kryzysu

Działaj teraz!

Apel w obronie polskiej szkoły

Powiązane tematy

Powiązany temat

Konkurs filmów o prawach człowieka i debata “Obcy w swoim domu. Palestyńczycy a Izrael” – Amnesty na festiwalu filmów dokumentalnych Millennium Docs Against Gravity

Powiązany temat

„Lex Woś” − poselski projekt ustawy o transparentności finansowania organizacji pozarządowych − uwagi organizacji pozarządowych

Powiązany temat

Poszukujemy osoby na stanowisko: koordynator_ka ds. finansowych

23759