Akademia Praw Człowieka – projekt dla uczniów i uczennic szkół ponadgimnazjalnych

Amnesty International Trójmiasto i Europejskie Centrum Solidarności zapraszają na comiesięczne warsztaty w Akademii Praw Człowieka.

Wraz z Europejskie Centrum Solidarności  zapraszamy uczniów i uczennice szkół ponadpodstawowych na comiesięczne warsztaty w Akademii Praw Człowieka.

W każdą drugą sobotę miesiąca od marca do czerwca będziemy spotykać się na warsztatach poruszających tematykę praw człowieka (ogólną koncepcję), mowy nienawiści, praw kobiet, osób LGBT+ oraz uchodźców i migrantów.

Spotkania zakończymy wspólnym projektem z okazji Dnia Uchodźcy (20 czerwca). Uczestnicy i uczestniczki mają szansę uzyskać certyfikat Akademii.

Ankietę rekrutacyjną należy wypełnić do 28 lutego.
Link do ankiety>>>

W ciągu trzech dni powiadomimy wszystkich zainteresowanych o wynikach. Dodatkowe punkty w rekrutacji mogą otrzymać członkowie grup szkolnych Amnesty International Polska.
(Nie pokrywamy kosztów dojazdu i wyżywienia. Zapewniamy napoje i przekąski).

Podoba Ci się to co robimy? Nasze działania są możliwe dzięki regularnym darowiznom od osób prywatnych. Włącz się! Możesz zmienić lub uratować ludzkie życie!
Pomagaj prowadzić działania edukacyjne
Pomagaj wpływać na zmianę prawa
Pomagaj wysyłać badaczy do stref kryzysu

Pomóż teraz!

Kwota może składać się jedynie z cyfr. Wartość musi być dodatnia

Powiązane tematy

Powiązany temat

Oświadczenie w sprawie zajść w Warszawie w nocy z 7 na 8 sierpnia 2020 r. po zatrzymaniu aktywistki LGBT+, Margot

Powiązany temat

Opinia KOS: działania sędziego Przemysława Radzika są próbą zastraszania adwokatów

Powiązany temat

Wnioski i rekomendacje w zakresie wolności zgromadzeń w Polsce na podstawie obserwacji i monitoringu prowadzonych przez Amnesty International w latach 2017-2019

23759