Amnesty International na Life Festival Oświęcim 2011 – Amnesty International

Amnesty International na Life Festival Oświęcim 2011

Life Festival Oświęcim 2011 to międzynarodowy festiwal muzyczny, którego ideą jest budowanie pokojowych relacji ponad granicami kulturowymi i państwowymi.

Festiwal odbędzie się w dniach 11-18 czerwca, a wystąpią m.in: RotFront, T. Love, James Blunt i Matisyahu. W programie również Monodram Agnieszki Osieckiej -Biała Bluzka- w wykonaniu Krystyny Jandy oraz projekt kulinarny Artyści Świata -Gotujemy dla Pokoju!-

– Pokojowe przesłanie, po raz kolejny wypływające z miasta, na przedmieściach którego został założony największy niemiecki nazistowski obóz koncentracyjny i zagłady, stanowiący współczesny symbol Holokaustu – zagłady narodu żydowskiego i eksterminacji innych narodów, w tym przede wszystkim: Polaków, Romów, Rosjan, ma na celu wyzbycie się patrzenia na świat przez pryzmat różnic kulturowych, rasizmu i antysemityzmu – pisze na swoich stronach organizator.

Więcej na www.lifefestival.pl

Podoba Ci się to co robimy? Nasze działania są możliwe dzięki regularnym darowiznom od osób prywatnych. Włącz się! Możesz zmienić lub uratować ludzkie życie!
Pomagaj prowadzić działania edukacyjne
Pomagaj wpływać na zmianę prawa
Pomagaj wysyłać badaczy do stref kryzysu

Działaj teraz!

Stop dyskryminacji romskich uchodźców!

Powiązane tematy

Powiązany temat

Polska: „Przyjechaliśmy tu, nie chcieli nas wpuścić”. Romowie z Ukrainy traktowani jak niechciani uchodźcy

Powiązany temat

Iran: Społeczność międzynarodowa musi pilnie podjąć odpowiednie kroki w obliczu brutalnego tłumienia demonstracji po śmierci Mahsy Amini

2334