Amnesty International na Off Festival!! – Amnesty International

Amnesty International na Off Festival!!

Nie zabrakło także działań aktywnych – chętni mogli się sprawdzić z wiedzy o AI i prawach człowieka rozwiązując krótki test.
Przez cały czas trwania Targów obywał sie także happening polegający na malowaniu kredą po chodniku różnych symboli, faktów, statystyk oraz krótkich haseł związanych z AI i prawami człowieka. Włączyć się mógł każdy malując swoje skojarzenia z wolnością i prawami człowieka. Ta prosta czynność miała swoją symbolikę – ścierające się malowidła, po których chodzili ludzie, zilustrowała fakt, że o pewnych wydarzeniach jest głośno, kiedy są prezentowane w mediach, natomiast później zainteresowanie wygasa, gdyż pojawiają się nowe tematy. AI natomiast cały czas monitoruje sytuację praw człowieka na całym świecie i podejmuje działania, mające na celu poprawę sytucji praw człowieka.
Zbieraliśmy także podpisy pod petycją w sprawie uwolnienia więźniów sumienia, a do naszego stoiska zawitał na chwilę Jerzy Buzek.

Podoba Ci się to co robimy? Nasze działania są możliwe dzięki regularnym darowiznom od osób prywatnych. Włącz się! Możesz zmienić lub uratować ludzkie życie!
Pomagaj prowadzić działania edukacyjne
Pomagaj wpływać na zmianę prawa
Pomagaj wysyłać badaczy do stref kryzysu

Pomóż teraz!

Kwota może składać się jedynie z cyfr. Wartość musi być dodatnia
3501