Amnesty International poszukuje wolontariuszy grafików – Amnesty International

Amnesty International poszukuje wolontariuszy grafików

Organizacja poszukuje wolontariuszy grafików do pracy dla biura Amnesty International.

Zakres prac uwzględniać będzie wykonywanie samodzielnych projektów, jak również przystosowywanie projektów do różnych form graficznych (ulotki, plakatu, baneru internetowego, reklamy prasowej, itp.) na bazie wcześniejszej kreacji. Czas wolontariatu określany będzie na podstawie indywidualnych możliwości zgłaszających się osób. Biuro Amnesty International potrzebuje pomocy przy pracach graficznych przez cały czas, na bieżąco.

Oferujemy możliwość wykonywania ciekawych projektów graficznych, które można dodać do własnego port folio lub wpisać do CV jako doświadczenie zawodowe.

Wymagania:

  • Komunikatywność
  • Dyspozycyjność
  • Znajomość podstaw języka polskiego
  • Korzystanie z oprogramowania do: edycji zdjęć (PhotoShop, GIMP, etc.), obróbki plików wektorowych (Adobe Illustrator, Corel, Inkscape, etc.), DTP (InDesign, Scribus, etc.)

Osoby zainteresowane prosimy wypełnić formularz, który znajduje się na stronie amnesty.org.pl i odesłać na adres amnesty@amnesty.org.pl.

Podoba Ci się to co robimy? Nasze działania są możliwe dzięki regularnym darowiznom od osób prywatnych. Włącz się! Możesz zmienić lub uratować ludzkie życie!
Pomagaj prowadzić działania edukacyjne
Pomagaj wpływać na zmianę prawa
Pomagaj wysyłać badaczy do stref kryzysu

Pomóż teraz!

Kwota może składać się jedynie z cyfr. Wartość musi być dodatnia

Powiązane tematy

Powiązany temat

„Byliśmy traktowani jak przestępcy” – historie represji wobec polskich aktywistów_ek LGBTI w nowym raporcie Amnesty International

2070