Amnestyjne spotkania w Warszawie – Amnesty International

Amnestyjne spotkania w Warszawie

Nowym miejscem spotkań członków i sympatyków Amnesty Inernational w Warszawie jest klub -Jadłodania Filozoficzna– ul. Dobra 33/35 (Warszawa-Powiśle).
Klub ten  powstał w 2002 r. Zamiarem jego twórcy – Macieja Wysockiego było stworzenie miejsca spotkań i prezentacji sztuki i kultury nowego typu. W odróżnieniu od dotychczas działających w Warszawie klubów typu weekendowego w zasadzie dyskotek, miał  on działać przez siedem dni w tygodni, przy czym  każdy dzień miał być przeznaczony na prezentację innego rodzaju zjawisk. W programie znalazły się oprócz koncertów różnych rodzajów  muzyki i imprez dj-skich także promocje pism literackich oraz książek, wystawy malarstwa fotografii, slamy poetyckie, projekcje filmowe, pokazy mody, spotkania Domu Tańca i koncerty kapel ludowych i wiele wiele innych. Działalność klubu związana jest również ściśle ze współpracą Macieja Wysockiego z
Instytutem A.Mickiewicza przy realizacji projektów prezentacji kultury polskiej w ramach polskich sezonów kulturalnych w różnych krajach Europy.
Klub już od miesięcy wspierał  działalnością Amnesty Inernational.
25 maja odbyło sie tam spotkanie i koncert poświecony kampanii -Stop przemocy wobec kobiet-, wiecej:  https://amnesty.org.pl/index.php/ai/content/view/full/1594
Zapraszamy wszystkich na spotkania w każdy wtorek między 18.00 a 19.30

Podoba Ci się to co robimy? Nasze działania są możliwe dzięki regularnym darowiznom od osób prywatnych. Włącz się! Możesz zmienić lub uratować ludzkie życie!
Pomagaj prowadzić działania edukacyjne
Pomagaj wpływać na zmianę prawa
Pomagaj wysyłać badaczy do stref kryzysu

Pomóż teraz!

Kwota może składać się jedynie z cyfr. Wartość musi być dodatnia
4703