Benefit na Manifę 2015

Amnesty International objęła matronat nad benefitem XVI Manify 2015.

14 lutego w Warszawie w Cafe Kulturalna odbędzie benefit Manify organizowanej przez “Porozumienie Kobiet 8 Marca”. Środki zebrane podczas wydarzenia zostaną przeznaczone organizację co rocznej Manify w Warszawie.

Impreza w Cafe Kulturalna organizowana jest pod hasłem “Nie ma rewolucji bez miłości”. Połączona jest z uczczeniem urodzin dr Zofii Sadowskiej (1887-1960), lekarki i działaczki feministycznej.

Podczas benefitu aktywiści i aktywistki warszawskiej grupy lokalnej zbierać będą podpisy pod petycją do władz Salwadoru z żądaniem zniesienia całkowitego zakazu aborcji w tym kraju oraz pod petycją w obronie praw kobiet w RPA związanych z opieką medyczną podczas ciąży i po porodzie

Dołączcie do wydarzenia na Facebooku

Podoba Ci się to co robimy? Nasze działania są możliwe dzięki regularnym darowiznom od osób prywatnych. Włącz się! Możesz zmienić lub uratować ludzkie życie!
Pomagaj prowadzić działania edukacyjne
Pomagaj wpływać na zmianę prawa
Pomagaj wysyłać badaczy do stref kryzysu

Działaj teraz!

Nie oddamy konwencji antyprzemocowej!

Powiązane tematy

Powiązany temat

Opinia KOS: działania sędziego Przemysława Radzika są próbą zastraszania adwokatów

Powiązany temat

Wnioski i rekomendacje w zakresie wolności zgromadzeń w Polsce na podstawie obserwacji i monitoringu prowadzonych przez Amnesty International w latach 2017-2019

1229