Finaliści konkursu ?PRaktykuj za granicą? wyłonieni – Amnesty International

Finaliści konkursu ?PRaktykuj za granicą? wyłonieni

Finaliści zaprezentują swoje projekty przed jury, które ostatecznie zdecyduje o przyznaniu stażu. Wyłonienie zwycięzców oraz wręczenie nagród odbędzie się 26 maja br., o godz. 14.00 w siedzibie Instytutu przy Al. Jerozolimskich 53 w Warszawie.
W tegorocznej edycji konkursu strategia dotyczy działań dla fundacji Ewy Błaszczyk -AKogo–. Uczestnicy mieli do wyboru 3 tematy konkursowe. Najbardziej popularny był temat I dotyczący strategii komunikacji internetowej dla fundacji. Najwięcej finalistów, bo aż 4, kształci się we Wrocławiu. Pozostali to studenci Łodzi, Warszawy oraz Poznania.
Lista finalistów dostępna jest na stronie konkursu: http://www.instytut.com.pl/harmonogram2010 Jury konkursu w składzie: Piotr Czarnowski, prezes agencji First PR, Gerald Abramczyk, doradca ds. komunikacji strategicznej, dr JacekWarchała, językoznawca z Uniwersytetu Śląskiego, Anna Krzysztofowicz, z Fundacji -Akogo– i Anna Sanowska, Dyrektor działu analiz Instytutu Monitorowania Mediów, oceniało takie elementy projektów jak: sformułowanie celów strategii, dobór narzędzi, czy sposób pracy z organizacją podczas implementacji projektu. Podczas prezentacji prac do grona jury dołączą również: Justyna Szafraniec, wizeprezes PSPR oraz Jadwiga Święcicka-Stępak, Dyrektor Biura Związku Firm Public Relations.
Jest to już VII edycja konkursu organizowanego przez Instytut Monitorowania Mediów, we współpracy z organizacjami pozarządowymi. Konkurs ma na celu umożliwienie studentom odbycia prestiżowego stażu, w jednej z agencji PR, w oddziale poza granicami Polski. Jednocześnie organizacja pozarządowa, która współpracuje przy danej edycji konkursu, otrzymuje możliwość wdrożenia strategii komunikacji, utworzonej na jej zapotrzebowanie, która powstała pod okiem znawców branży.

Podoba Ci się to co robimy? Nasze działania są możliwe dzięki regularnym darowiznom od osób prywatnych. Włącz się! Możesz zmienić lub uratować ludzkie życie!
Pomagaj prowadzić działania edukacyjne
Pomagaj wpływać na zmianę prawa
Pomagaj wysyłać badaczy do stref kryzysu

Pomóż teraz!

Kwota może składać się jedynie z cyfr. Wartość musi być dodatnia
2719