Gdańsk. Nabór na warsztaty “Odkryj siłę praw człowieka” – Amnesty International

Gdańsk. Nabór na warsztaty “Odkryj siłę praw człowieka”

Amnesty International zaprasza na warsztaty w ramach projektu "Odkryj siłę praw człowieka". Zajęcia odbędą się w dniach 16-17 kwietnia 2011 w Gdańsku-Brzeźnie. Oferta jest skierowana do osób, które ukończyły 18 lat. Udział w zajęciach jest bezpłatny.

Zapraszamy na warsztaty w ramach projektu “Odkryj siłę praw człowieka” realizowanego przez Amnesty International – prezentacja nowego programu edukacyjnego.

Projekt “Odkryj siłę praw człowieka” ma na celu zwiększenie umiejętności obywatelskich i świadomości prawnej uczennic/uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych oraz wsparcie i wyposażenie nauczycielek/nauczycieli i trenerek/trenerów organizacji pozarządowych w umiejętność efektywnego przekazywania wiedzy z tej dziedziny.
Podczas szkolenia, zaprezentujemy uczestniczkom i uczestnikom treść nowego podręcznika oraz przeprowadzimy z wami zajęcia na jego podstawie w celu zaprezentowania i przetrenowania zawartych w nim scenariuszy.

Zapraszamy osoby, które ukończyły 18 lat.

Godziny warsztatów: 16.04 (sobota) 9-16, 17.04 (niedziela) 9-17

Miejsce: Gdańsk, Projektornia GAK, ul. Dworcowa 29a.

Kwalifikacja na warsztaty odbędzie się na podstawie wypełnionych i przesłanych na adres amnesty.trojmiasto@gmail.com do 13.04 formularzy. Osoby zakwalifikowane otrzymają potwierdzenie uczestnictwa do 14.04.

Projekt zakłada, że w przeciągu kilku miesięcy po szkoleniu podzielicie się zdobytą wiedzą z kolejnymi osobami, przeprowadzając podobne warsztaty. Mamy nadzieję, że zdecydujecie się w przyszłości dołączyć do grupy edukatorek i edukatorów o prawach człowieka AI. Udział w warsztatach jest bezpłatny. Zapewniamy obiad w przerwie warsztatów.

Podoba Ci się to co robimy? Nasze działania są możliwe dzięki regularnym darowiznom od osób prywatnych. Włącz się! Możesz zmienić lub uratować ludzkie życie!
Pomagaj prowadzić działania edukacyjne
Pomagaj wpływać na zmianę prawa
Pomagaj wysyłać badaczy do stref kryzysu

Działaj teraz!

Żądamy natychmiastowego zakończenia ataków na ludność cywilną Ukrainy!

Powiązane tematy

Powiązany temat

Iran: Społeczność międzynarodowa musi pilnie podjąć odpowiednie kroki w obliczu brutalnego tłumienia demonstracji po śmierci Mahsy Amini

Powiązany temat

Ukraina: Masowe groby w Izium to makabryczne świadectwo rosyjskiej agresji

Powiązany temat

Ukraina: Rosyjskie działania wojskowe w elektrowni atomowej zagrażają bezpieczeństwu w regionie

2391