Human Rights Week 2018 – Amnesty International

Human Rights Week 2018

Amnesty International objęło patronatem Human Rights Week 2018, organizowany przez Studenckie Koło Naukowe Spraw Zagranicznych SGH w Warszawie.

Tegoroczna edycja Human Rights Week rozpocznie się 8 marca debatą „Szklany sufit biedy? – debata na temat nierówności ekonomicznych”. W spotkaniu poświęconym nierównościom ekonomicznym, ich wpływie na demokrację i drogom wyjścia z ubóstwa, wezmą udział dr hab. Michał Brzeziński, dr Barbara Audycka oraz dr Kacper Pobłocki. Już 9 marca organizatorzy zapraszają do udziału w wizycie studyjnej w siedzibie Europejskiej Agencji Straży Granicznej i Przybrzeżnej FRONTEX. W planie wydarzenia znalazło się również otwarte spotkanie z Rzecznikiem Praw Obywatelskich, dr. Adamem Bodnarem (12 marca).

Więcej szczegółów można znaleźć na profilu Human Rights Week na Facebooku.

Podoba Ci się to co robimy? Nasze działania są możliwe dzięki regularnym darowiznom od osób prywatnych. Włącz się! Możesz zmienić lub uratować ludzkie życie!
Pomagaj prowadzić działania edukacyjne
Pomagaj wpływać na zmianę prawa
Pomagaj wysyłać badaczy do stref kryzysu

Pomóż teraz!

Kwota może składać się jedynie z cyfr. Wartość musi być dodatnia

Powiązane tematy

Powiązany temat

Maraton Pisania Listów 2022 w obronie prawa do pokojowego protestu – rusza największa na świecie akcja na rzecz praw człowieka

Powiązany temat

Tortury w tajnym więzieniu CIA w Starych Kiejkutach – Polacy, nic się nie stało!

Powiązany temat

Kara za wsparcie osoby w potrzebie. Uwagi prawne do sprawy Justyny Wydrzyńskiej

15728