Konkurs fotograficzny Amnesty International rostrzygnięty!! – Amnesty International

Konkurs fotograficzny Amnesty International rostrzygnięty!!

Wybrane przez internautów zdjęcia wykorzystane zostaną do kalendarza Amnesty International, którego uroczysta premiera odbędzie się podczas Maratonu Pisania Listów 14 grudnia w klubokawiarni Chłodna 25 w Warszawie.
Wszystkim, którzy brali dział w konkursie – zarówno autorom nadsyłanych prac, jak i tym, którzy oddawali na nie głosy – serdecznie dziękujemy!
Zapraszamy również o obejrzenia 60 fotografii, które jury konkursowe w składzie:  Andrzej Świetlik – wybitny polski fotografik, współtwórca grupy artystycznej Łódź Kaliska, Jerzy Katolik – prezes Zarządu Corporate Services Sp. z o.o. oraz Adam Sanocki – członek Zarządu wybrało do drugiego etapu konkursu. Zaprezentowane one zostaną podczas specjalnej wystawy w warszawskiej Galerii Kordegarda, przy Krakowskim Przedmieściu 15/17.w dniach 25.02 do 08.03 2009 r.
Partnerem konkursu jest PLfoto.comFundatorem nagród jest Medikon Polska – wyłączny dystrybutor marki Ilford I partner graficzny firmy Epson w Polsce

Podoba Ci się to co robimy? Nasze działania są możliwe dzięki regularnym darowiznom od osób prywatnych. Włącz się! Możesz zmienić lub uratować ludzkie życie!
Pomagaj prowadzić działania edukacyjne
Pomagaj wpływać na zmianę prawa
Pomagaj wysyłać badaczy do stref kryzysu

Pomóż teraz!

Kwota może składać się jedynie z cyfr. Wartość musi być dodatnia
3300