Konkurs Stowarzyszenia Amnesty International dla szkolnych grup AI i szkół na reportaż z udziału w Międzynarodowym Maratonie Pisania Listów organizowanym w dniach 13-14 grudnia 2008 r. został rozstrzygnięty. – Amnesty International

Konkurs Stowarzyszenia Amnesty International dla szkolnych grup AI i szkół na reportaż z udziału w Międzynarodowym Maratonie Pisania Listów organizowanym w dniach 13-14 grudnia 2008 r. został rozstrzygnięty.

Z przyjemnością informujemy, że Konkurs Stowarzyszenia Amnesty International dla szkolnych grup AI i szkół na reportaż z udziału w Międzynarodowym Maratonie Pisania Listów organizowanym w dniach 13-14 grudnia 2008 r. został rozstrzygnięty. Warunkiem uczestnictwa w konkursie było nadesłanie dokumentacji z przebiegu i uczestnictwa w Maratonie w dowolnej formie (fotoreportaż, prezentacja, sprawozdanie).

 Komisja konkursowa wyróżniła 3 reportaże :

–     I miejsce :  Szkolna Grupa AI nr 29 w Kędzierzynie – Koźlu przy I LO im. Henryka Sienkiewicza -performance -Człowieka w prawach człowieka-

      –    II miejsce :  ex aequo :
Gimnazjum nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Chojnowie i Zespół Szkół nr 1 w Zbąszyniu

 

Skład jury konkursowego :

Draginja Nadazdin – dyrektorka AI

Agnieszka Krzyżak – specjalistka do spraw komunikacji

Wojciech Makowski – koordynator kampanii i Maratonu Pisania Listów 2008

SERDECZNIE GRATULUJEMY!!!

 

Dziękujemy za udział w Maratonie wszystkim szkołom, uczniom, nauczycielom i rodzicom oraz zapraszamy do włączenia się do udziału w Maratonie w 2009 r.

 

Podoba Ci się to co robimy? Nasze działania są możliwe dzięki regularnym darowiznom od osób prywatnych. Włącz się! Możesz zmienić lub uratować ludzkie życie!
Pomagaj prowadzić działania edukacyjne
Pomagaj wpływać na zmianę prawa
Pomagaj wysyłać badaczy do stref kryzysu

Pomóż teraz!

Kwota może składać się jedynie z cyfr. Wartość musi być dodatnia
3218