Książka z okazji 80. urodzin Dalajalmy – Amnesty International

Książka z okazji 80. urodzin Dalajalmy

6 lipca świętowane będą 80. urodziny Dalajlamy. Z tej okazji w Polsce wydana zostanie specjalna książka.

Książka i towarzyszące jej zdjęcia to 19 unikalnych spojrzeń na Tybet. To pierwsza w Polsce publikacja, która pozwoliła zebrać tak wiele wspaniałych osobowości w jednym miejscu: prof. Stanisława Godzińskiego, Marka Kalmusa, Joannę Mostowską, dr Agatę Bareję-Starzyńską, dr Thuptena Kungę Chashaba, Radosława Siuda “Chopin”, Roberta Stefanickiego, dr Jerzy Bayera, Iwonę Bartoszcze, Adama Sanockiego, Bartka Dobrocha, dr Natalię Bloch, Elżbietę Dziuk-Renik i Krzysztofa Renika, dr Annę Szymoszyn, dr Filipa Kaczmarka.

Twórcy książki zbierali środki na jej wydanie na stronie polakpotrafi.pl.

“W książce pokażemy nie tylko ich sylwetki i teksty, ale również zdjęcia, których wyboru sami dokonali.
Naszym celem jest pokazać Tybet przede wszystkim jako miejsce, które inspiruje ludzi na całym świecie, miejsce magiczne, wyjątkowe i bardzo zagrożone. Ochrona jego jest ważna nie tylko dla samych Tybetańczyków, ale również dla Polaków, dla ludzi na całym świecie bo to niezwykłe dziedzictwo, z którego czerpią ludzie pod każdą szerokością geograficzną.”

6 lipca w Południku Zero w Warszawie odbędzie się premiera książki z udziałem jej twórców i autorów oraz wernisaż wystawy fotografii umieszczonych w książce!

Podoba Ci się to co robimy? Nasze działania są możliwe dzięki regularnym darowiznom od osób prywatnych. Włącz się! Możesz zmienić lub uratować ludzkie życie!
Pomagaj prowadzić działania edukacyjne
Pomagaj wpływać na zmianę prawa
Pomagaj wysyłać badaczy do stref kryzysu

Działaj teraz!

Żądamy natychmiastowego zakończenia ataków na ludność cywilną Ukrainy!

1128