Kto, kiedy i dlaczego jest w kręgu przemocy? – Amnesty International

Kto, kiedy i dlaczego jest w kręgu przemocy?

Amnesty International zaprasza na Warsztaty w Warszawie w ramach międzynarodowej kampanii 16 Dni Przeciwdziałania Przemocy ze względu na Płeć.

Warsztaty odbędą się 9 grudnia w godzinach 15:00-17:00 w klubokawiarni Państwo Miasto na ul. Andersa 29. Celem warsztatów jest z jednej strony poznanie definicji, rodzajów i przyczyn przemocy, a z drugiej strony przełamanie mitów i osadzenie przemocy w szerszym kontekście społeczno-kulturowym, poza ścianami prywatnych mieszkań. Chcemy także naświetlić problem przemocy i wyzwania z nią związane w kontekście praw człowieka, szczególnie w kontekście dostępu do praw seksualnych i reprodukcyjnych (Kampania Amnesty International Moje Ciało a Prawa Człowieka).
Warsztaty są bezpłatne i przeznaczone są dla osób powyżej 16 roku życia.
Do wzięcia udziału wymagana jest rejestracja na stronie https://warsztatyamnesty.evenea.pl/ Śpieszcie się! Rejestracja do wtorku (9 grudnia), dop godz. 15:00, ilość miejsc ograniczona!

Czekamy na Was!
Dołącz do Wydarzenia na Facebooku >>>

Podoba Ci się to co robimy? Nasze działania są możliwe dzięki regularnym darowiznom od osób prywatnych. Włącz się! Możesz zmienić lub uratować ludzkie życie!
Pomagaj prowadzić działania edukacyjne
Pomagaj wpływać na zmianę prawa
Pomagaj wysyłać badaczy do stref kryzysu

Działaj teraz!

Żądaj dostępu do aborcji w Polsce!

Powiązane tematy

Powiązany temat

Zgłoszenia do nagrody medialnej Pióro Nadziei 2022 otwarte!

1265