List w sprawie terminu zgłoszeń do Zarządu Stowarzyszenia – Amnesty International

List w sprawie terminu zgłoszeń do Zarządu Stowarzyszenia

Drodzy Przyjaciele,
19-20 kwietnia spotykamy się w Toruniu na corocznym Walnym Zgromadzeniu.  W imieniu Zarządu pragnę przypomnieć o zgłaszania kandydatur do Zarządu na adres amnesty@amnesty.org.pl do dnia 16 kwietnia 2008, co pozwoli na przygotowanie informacje dostępnej na Internalu jak i w teczkach, które otrzymacie na WZ. Pozwoli to również na zapoznanie się z złożonymi kandydaturami przed rozpoczęciem spotkania.
Jednocześnie pragnę zaprosić do zapoznania się z dokumentami, które pojawiają się w zakładce Walne Zgromadzenie na Internalu, w razie problemu z zalogowanie się na platformie prosimy o bezpośredni kontakt z Biurem AI w Warszawie.
Korzystając z okazji pragnę poinformować, iż na tegorocznym spotkaniu będziemy gościc Davida Stamp z Międzynarodowego Komitetu Wykonawczego. David jest skarbnikiem ruchu międzynarodowego, a podczas spotkania zapozna członków obecnych na WZ z idą Jednej Amnesty (One Amnesty).

Do zobaczenia
Zuzanna Kulińska

Podoba Ci się to co robimy? Nasze działania są możliwe dzięki regularnym darowiznom od osób prywatnych. Włącz się! Możesz zmienić lub uratować ludzkie życie!
Pomagaj prowadzić działania edukacyjne
Pomagaj wpływać na zmianę prawa
Pomagaj wysyłać badaczy do stref kryzysu

Pomóż teraz!

Kwota może składać się jedynie z cyfr. Wartość musi być dodatnia
3615