MYANMAR (BIRMA) – 4-letnia Ei Po Po uwolniona! – Amnesty International

MYANMAR (BIRMA) – 4-letnia Ei Po Po uwolniona!


Treść oryginalnej Pilnej Akcji:


 


Amnesty International obawia się o los 4-letniej Ei Po Po. Pomimo tego, że nie zrobiła nic złego znajduje się na posterunku policji Tamu, w Myanmarze. Amnesty International obawia się, że nie może spotykać się z mamą oraz, że może być ranna lub krzywdzona. Wyobraź sobie jak musi się czuć zamknięta sama w zimnej, wilgotnej celi, i nie może zobaczyć się z mamą i tatą.


 


Ei Po Po mieszka w Indiach razem ze swoimi rodzicami. Ei Po Po i jej mama odwiedzały przyjaciół w Myanmarze (Birma), kiedy zostały uprowadzone i zatrzymane na posterunku policji. Wcześniej tata Ei Po Po oraz jego znajomy, zostali napadnięci i uprowadzeni z Indii przez uzbrojone osoby w ciemnych ubraniach. Następnie zamknięto ich w areszcie. Nie są znane powody ich zatrzymania. Rodzice Ei Po Po pochodzą z Birmy (obecnie Myanmar). Wyjechali z Birmy w 1988 roku, kiedy doszło do stłumienia zamieszek, i jako uchodźcy zamieszkali w Indiach.


 


Prosimy Cię o wysłanie listu do władz Myanmaru, w którym:
  • napisz, że martwisz się o Ei Po Po, która jest przetrzymywana na posterunku policji sama, bez możliwości kontaktu z mamą,


  • wezwiesz do natychmiastowego zwolnienia Ei Po Po gdyż nie zrobiła ona niczego złego.

Prosimy o wysyłanie listów na adres:


Generał Than Shwe
Przewodniczący Rady Pokoju i Rozwoju oraz Minister Obrony
Ahlanpya Phaya Street


Yangon, Union of Myanmar


 

Podoba Ci się to co robimy? Nasze działania są możliwe dzięki regularnym darowiznom od osób prywatnych. Włącz się! Możesz zmienić lub uratować ludzkie życie!
Pomagaj prowadzić działania edukacyjne
Pomagaj wpływać na zmianę prawa
Pomagaj wysyłać badaczy do stref kryzysu

Pomóż teraz!

Kwota może składać się jedynie z cyfr. Wartość musi być dodatnia
4152