Oferta pracy: Koordynator/-ka ds. relacji z darczyńcami

Amnesty International Polska poszukuje osoby na stanowisko: Koordynator/-ka ds. relacji z darczyńcami. Miejsce pracy – Warszawa .

Zadania:

  • Współtworzenie i realizacja aktualnych programów fundraisingowych Amnesty International
  • Współpraca z podmiotami i agencjami świadczącymi usługi fundraisingowe
  • Budowa długoterminowych relacji z darczyńcami
  • Przygotowanie projektów komunikacyjnych
  • Kontakt mailingowy i telefoniczny z osobami indywidualnymi
  • Monitorowanie i raportowanie wyników poszczególnych projektów
  • Wsparcie w bieżących pracach zespołu

Wymagania konieczne:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Wiedza o projektach fundraisingowych, w szczególności skupionych na darczyńcach indywidualnych
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów oraz komunikatywność
  • Dobra znajomość MS Excel
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Wymagania pożądane:

  • Znajomość sektora pozarządowego w Polsce
  • Znajomość tematyki praw człowieka

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej organizacji działającej na rzecz ochrony praw człowieka
  • Możliwość doszkolenia i poszerzenia wiedzy z projektów fundraisingowych, komunikacji z darczyńcami oraz możliwość udziału w innych szkoleniach organizowanych przez Amnesty
  • Benefity pozapłacowe
  • Zatrudnienie na umowę o pracę w zakresie pełnego etatu (3 miesięczny okres próbny, następnie umowa na 12 miesięcy, następnie umowa na czas nieokreślony)
  • Pracę w entuzjastycznym i dynamicznym zespole nastawionym na realizację celów;
  • Wynagrodzenie w przedziale 3000-3300 zł netto w zależności od posiadanych kompetencji i doświadczenia
  • Pracę w biurze Amnesty w Warszawie (blisko stacji Metro pl. Wilsona)

Początek pracy – grudzień 2019.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego za pomocą poniższego formularza. Na zgłoszenia czekamy do 30 listopada 2019 roku. Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Podoba Ci się to co robimy? Nasze działania są możliwe dzięki regularnym darowiznom od osób prywatnych. Włącz się! Możesz zmienić lub uratować ludzkie życie!
Pomagaj prowadzić działania edukacyjne
Pomagaj wpływać na zmianę prawa
Pomagaj wysyłać badaczy do stref kryzysu

Pomóż teraz!

Kwota może składać się jedynie z cyfr. Wartość musi być dodatnia