Oferta pracy: Koordynator/ka Projektów Fundraisingowych

Amnesty International Polska poszukuje osoby na stanowisko: Koordynator/ka Projektów Fundraisingowych, miejsce pracy - Warszawa.

Zadania:

  • koordynacja i nadzór nad projektami fundraisingowymi Amnesty International w Polsce
  • współpraca z podmiotami i agencjami świadczącymi usługi fundraisingowe np. F2F, D2D, telemarketing
  • inicjowanie nowych projektów fundraisingowych i innych form pozyskiwania funduszy
  • monitorowanie i raportowanie wyników poszczególnych projektów

Oczekiwania:

  • minimum 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • udokumentowane wyniki i wiedza w zakresie różnorodnych technik pozyskiwania Darczyńców m.in. 1%,
  • zbiórka publiczna, sprzedaż, telemarketing, major donors, fundraising online
  • doświadczenie w projektach marketingu bezpośredniego np.: F2F, D2D
  • umiejętność korzystania z systemów CRM
  • bardzo dobra znajomość MS Excell
  • wysokie zdolności analityczne
  • wykształcenie wyższe
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • znajomość sektora organizacji pozarządowych w Polsce

Oferujemy:

  • pracę w prestiżowej międzynarodowej organizacji
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę w wymiarze pełnego etatu
  • wynagrodzenie w przedziale 3000-4000 zł netto w zależności od wyników
  • pracę w entuzjastycznym i dynamicznym zespole nastawionym na realizację celów
  • szkolenia w kraju i zagranicą

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie do 15 STYCZNIA 2016 CV i listu motywacyjnego na adres:
rekrutacja(at)amnesty.org.pl, tytuł wiadomości: „Koordynator/ka Projektów Fundraisingowych”.
Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami/kandydatkami

Stowarzyszenie Amnesty International respektuje procedury Equal Opportunity Employer (EOE). Przy wyborze i awansie nie stosuje się kryteriów dotyczących wieku, rasy, koloru skóry, płci (w tym ciąży i wychowania dziecka), pochodzenia etnicznego i narodowego, orientacji seksualnej i stanu zdrowia; uwzględniane są jedynie wiedza, doświadczenie i umiejętności. Zasady te dotyczą także nawiązania i rozwiązania stosunku pracy, warunków zatrudnienia, awansowania oraz dostępu do szkoleń w celu podnoszenia kwalifikacji zawodowych.
W przesłanych dokumentach prosimy o umieszczenie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U Nr 133 poz. 883)

Podoba Ci się to co robimy? Nasze działania są możliwe dzięki regularnym darowiznom od osób prywatnych. Włącz się! Możesz zmienić lub uratować ludzkie życie!
Pomagaj prowadzić działania edukacyjne
20 zł miesięcznie
Pomagaj organizować akcje i kampanie
30 zł miesięcznie
Pomagaj wysyłać badaczy do stref kryzysu
50 zł miesięcznie

Pomóż teraz!

Kwota może składać się jedynie z cyfr. Wartość musi być dodatnia
1044