Oferta pracy: Specjalista/tka ds. Mediów

ZADANIA

  • współtworzenie strategii komunikacji i wizerunku Amnesty Polska
  • media relations: inicjowanie i utrzymywanie kontaktów z mediami, przygotowywanie komunikatów prasowych, organizowanie konferencji prasowych
  • redakcja raportów, briefingów i innych materiałów publikowanych przez Amnesty International
  • koordynacja działań i komunikacji w mediach społecznościowych
  • przygotowanie i wysyłka newslettera i e-malingów angażujących odbiorców Amnesty

OCZEKIWANIA

  • minimum 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • wykształcenie i wiedza w zakresie komunikacji i marketingu
  • doświadczenie w kontaktach z mediami
  • doświadczenie w obsłudze profili social media organizacji (Facebook, Twitter, Youtube)
  • znajomość narzędzi: system CMS, system wysyłki e-mail, monitoring mediów, statystyki online (mile widziana znajomość  programów do projektowania graficznego)
  • wykształcenie wyższe
  • świetna znajomość języka polskiego, bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • znajomość sektora organizacji pozarządowych w Polsce

OFERUJEMY

  • pracę w prestiżowej międzynarodowej organizacji
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę w wymiarze pełnego etatu
  • wynagrodzenie ok. 3000 zł netto w zależności od doświadczenia
  • pracę w entuzjastycznym i dynamicznym zespole
  • szkolenia w kraju i zagranicą

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie do 11 STYCZNIA 2015 CV i listu motywacyjnego na adres:
[email protected], tytuł wiadomości: “Specjalista/tka ds. Mediów”.
Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami/kandydatkami
Stowarzyszenie Amnesty International respektuje procedury Equal Opportunity Employer (EOE). Przy wyborze i awansie nie stosuje się kryteriów dotyczących wieku, rasy, koloru skóry, płci (w tym ciąży i wychowania dziecka), pochodzenia etnicznego i narodowego, orientacji seksualnej i stanu zdrowia; uwzględniane są jedynie wiedza, doświadczenie i umiejętności. Zasady te dotyczą także nawiązania i rozwiązania stosunku pracy, warunków zatrudnienia, awansowania oraz dostępu do szkoleń w celu podnoszenia kwalifikacji zawodowych.
W przesłanych dokumentach prosimy o umieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U Nr 133 poz. 883).