Oferta stażu w dziale administracji i finansów i przy organizacji wydarzeń – Amnesty International

Oferta stażu w dziale administracji i finansów i przy organizacji wydarzeń

Poszukujemy osoby, która dołączy do działu administracji i finansów na minimum 3 miesiące. W ramach stażu osoba zaangażuje się w prace administracyjne oraz organizację wydarzeń.

Zadania:

  • Wsparcie w bieżącej pracy Specjalistki ds. administracyjnych;
  • Pierwszy kontakt z osobami zwracającymi się do Biura (osobiście, telefonicznie);
  • Organizacja spotkań wewnętrznych oraz zewnętrznych;
  • Wsparcie w administracji budynkiem biura Stowarzyszenia;
  • Pomoc w przygotowaniu wysyłek m.in. materiałów do szkół;
  • Inne prace wspierające Koordynatorki/Koordynatorów projektów.

Zapewniamy:

  • Wdrożenie oraz szkolenie w zakresie codziennej pracy biura międzynarodowej organizacji pozarządowej;
  • Zaświadczenie o odbyciu stażu oraz referencje;
  • Realizację projektów we współpracy z doświadczonymi Ekspertami i Ekspertkami;
  • Elastyczne godziny pracy;
  • Pracę w energicznym i wspierającym zespole 😊

Wymagania:

  • Dostępność przez 3 miesiące przez min. 10 godzin tygodniowo w biurze Amnesty (Żoliborz);
  • Umiejętność obsługi urządzeń biurowych;
  • Znajomość MS Office oraz MS Outlook;
  • Zaangażowanie i dobra organizacja pracy;
  • Otwartość i zainteresowanie tematyką praw człowieka.

Mile widziane:

  • Znajomość j. angielskiego;
  • Pozytywne nastawienie do zwierząt (czasami w Biurze są obecne małe pieski, a po ogrodzie biegają wiewiórki).

Zasady:

  • Data rozpoczęcia stażu: grudzień 2021;
  • Umowa wolontariacka (staż jest bezpłatny);
  • Miejsce pracy: biuro w Warszawie (Żoliborz).

Prosimy o przesyłanie CV do 15 listopada 2021 na adres: staz@amnesty.org.pl

Zastrzegamy, że odpowiemy tylko na wybrane zgłoszenia. W przesłanych dokumentach prosimy o umieszczenie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Podoba Ci się to co robimy? Nasze działania są możliwe dzięki regularnym darowiznom od osób prywatnych. Włącz się! Możesz zmienić lub uratować ludzkie życie!
Pomagaj prowadzić działania edukacyjne
Pomagaj wpływać na zmianę prawa
Pomagaj wysyłać badaczy do stref kryzysu

Pomóż teraz!

Kwota może składać się jedynie z cyfr. Wartość musi być dodatnia
123407