Otwarte spotkanie Łódzkiej Grupy AI: ?Amnesty International ? przyjdź, poznaj, działaj? 6 listopada 2008 – Amnesty International

Otwarte spotkanie Łódzkiej Grupy AI: ?Amnesty International ? przyjdź, poznaj, działaj? 6 listopada 2008

Spotkanie odbędzie się 6 listopada 2008r.,  w godzinach 18-19, w sali  0.03, na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego (ul. Kopcińskiego 8/12).
Podczas spotkania aktywiści Amnesty International przedstawią prezentację multimedialną i wygłoszą krótki wykład wprowadzający w zagadnienia dotyczące praw człowieka. Będzie można dowiedzieć się, czym jest Amnesty International, jakie są jej główne cele i działania oraz jak samemu można działać na rzecz poprawy sytuacji praw człowieka w swoim otoczeniu oraz na całym świecie.
Członkowie Amnesty International wprowadzą także zgromadzonych w kulisy zbliżającej się, największej akcji organizacji – Maratonu Pisania Listów, który co roku ma miejsce w grudniu. Postaramy się również udzielić odpowiedzi na wszelkie pytania związane z tematyką praw człowieka i działalnością Amnesty International.

Podoba Ci się to co robimy? Nasze działania są możliwe dzięki regularnym darowiznom od osób prywatnych. Włącz się! Możesz zmienić lub uratować ludzkie życie!
Pomagaj prowadzić działania edukacyjne
Pomagaj wpływać na zmianę prawa
Pomagaj wysyłać badaczy do stref kryzysu

Pomóż teraz!

Kwota może składać się jedynie z cyfr. Wartość musi być dodatnia
3356