Pierwsze seminarium dla dziennikarzy i dziennikarek za nami! – Amnesty International

Pierwsze seminarium dla dziennikarzy i dziennikarek za nami!

We Wrocławiu, 18 kwietnia odbyło się pierwsze szkolenie dla dziennikarzy i dziennikarek w ramach projektu "Razem mamy siłę: STOP DYSKRYMINACJI!".

Obecnie kilkadziesiąt szkół w całej Polsce realizuje swoje własne projekty na rzecz zwiększania świadomości o zjawisku dyskryminacji, jednocześnie w kilku miastach w Polsce spotykają się dziennikarze i dziennikarki aby rozmawiać o dyskryminacji , wspólnie  zastawiać się w  jaki sposób media mogą wpływać na zwalczanie stereotypów i uprzedzeń.
Pierwsze seminarium odbyło się we Wrocławiu 18.04, kolejne spotkania zaplanowane są w Łodzi (16.05) i w Białymstoku (13.06).

Zachęcamy do przesyłania zgłoszeń, wypełniając  ankietą dostępną tutaj

 

Podoba Ci się to co robimy? Nasze działania są możliwe dzięki regularnym darowiznom od osób prywatnych. Włącz się! Możesz zmienić lub uratować ludzkie życie!
Pomagaj prowadzić działania edukacyjne
Pomagaj wpływać na zmianę prawa
Pomagaj wysyłać badaczy do stref kryzysu

Działaj teraz!

Marfa Rabkowa musi być wolna!

Powiązane tematy

Powiązany temat

Konkurs filmów o prawach człowieka i debata “Obcy w swoim domu. Palestyńczycy a Izrael” – Amnesty na festiwalu filmów dokumentalnych Millennium Docs Against Gravity

Powiązany temat

„Lex Woś” − poselski projekt ustawy o transparentności finansowania organizacji pozarządowych − uwagi organizacji pozarządowych

1168