Podróżuj z Amnesty International: Ameryka Łacińska (Warszawa, 26 kwietnia) – Amnesty International

Podróżuj z Amnesty International: Ameryka Łacińska (Warszawa, 26 kwietnia)

Akcja Amnesty International dotyczyć będzie przypadków łamania praw człowieka w krajach Ameryki Łacińskiej. Należy do nich między innymi sprawy Raul Hernandeza – działacza stowarzyszenia chroniącego prawa Indian stanu Guerrero w Meksyku, który został oskarżony o przestępstwo, którego nie popełnił. Jest on uważany za więźnia sumienia Amnesty International. Ta i wiele innych spraw łamania praw człowieka w krajach Ameryki Łacińskiej wymaga reakcji, a napisanie listu jest bardzo skuteczną pomocą.
Podczas wieczoru goście będą mogli poznać kulturę Ameryki Łacińskiej przez pryzmat muzyki, tańca i fotografii. Szkoła salsy Montuno Aye zaprezentuje gorące tańce latynoamerykańskie oraz zaprosi gości do udziału w warsztacie tanecznym. Około godziny 21.00 wystąpi zespół Mariachi Los Amigos grający oryginalną meksykańską muzykę.
Będzie to pierwsze z cyklu trzech podróży z Amnesty International. Kolejne spotkania – 10 maja i 24 maja zostaną poświęcone Europie Wschodniej i Afryce.
Kontakt: Grzegorz Żukowski, 606 180 104, grz.zukowski@gmail.com

Podoba Ci się to co robimy? Nasze działania są możliwe dzięki regularnym darowiznom od osób prywatnych. Włącz się! Możesz zmienić lub uratować ludzkie życie!
Pomagaj prowadzić działania edukacyjne
Pomagaj wpływać na zmianę prawa
Pomagaj wysyłać badaczy do stref kryzysu

Pomóż teraz!

Kwota może składać się jedynie z cyfr. Wartość musi być dodatnia
3136