Poszukujemy Fundraiserów i Fundraiserek

Fundraiserzy i Fundraiserki Amnesty International Polska to osoby, dzięki którym do naszego stowarzyszenia codziennie dołączają nowi członkowie i członkinie. Pozwala to zachować nam finansową niezależność w walce o Prawa Człowieka!

Dlatego też dbamy o naszych przedstawicieli i przedstawicielki. Przyłączając się do nas masz pewność, że rozwiniesz swoją wiedzę i umiejętności, a poza tym będziesz pracować w miejscu, w którym liczy się każda osoba. Zdobędziesz doświadczenie w organizacji, której przyznano Pokojową Nagrodę Nobla!

Jesteśmy otwarci na współpracę ze wszystkimi osobami, które są w stanie przepracować minimalną, wymaganą liczbę godzin. Możesz być studentem/studentką albo uczniem/uczennicą i nie musisz mieć wcześniejszego doświadczenia – wszystkiego nauczymy Cię przed rozpoczęciem pracy!

Razem stworzymy zespół ludzi, który poprzez swoją codzienną pracę, ma wpływ na dobre zmiany na Świecie.

Szukamy osoby:

  • otwartej i komunikatywnej
  • łatwo nawiązującej kontakt z nowymi ludźmi
  • dyspozycyjnej minimum 15 godzin w tygodniu w godzinach 10:00 – 15:30

Nie wymagamy doświadczenia – przeszkolimy Cię i damy pełne wsparcie!

Oferujemy:

  • elastyczny grafik ustalany na podstawie Twojej dyspozycyjności
  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa i bonus uzależnione od wyników)
  • profesjonalne szkolenia, warsztaty oraz możliwość awansu w strukturze programu
  • zatrudnienie w ramach umowy zlecenie
  • pracę w wyjątkowym zespole, gdzie liczy się każda osoba i jej potencjał

Ścieżka Twojej kariery:

Praca w programie fundraisingowym Face2Face umożliwia ciągły rozwój i tylko od Ciebie zależy, jak daleko dojdziesz w organizacji.

Pracę zaczynasz jako Fundraiser/Fundraiserka, co oznacza, że pozyskujesz fundusze na działania organizacji rozmawiając z ludźmi i przedstawiając im nasze kampanie. To, ile zarobisz, zależy głównie od Twojej efektywności.

Im dłużej z nami jesteś, tym więcej zarabiasz! W ciągu 2 tygodni pracy (Junior Fundraiser) podstawa Twojego wynagrodzenia wzrośnie o 10% (Fundraiser), a po miesiącu o 20% (Senior Fundraiser).

Ponadto wyższe wynagrodzenie możesz zdobyć dzięki dodatkowym funkcjom pełnionym w zespole. Jeśli okażesz się dobrym Fundraiserem/ką, możesz awansować na stanowisko Lidera lub Liderki, aby wspierać i motywować innych w zespole.

Jeśli chcesz rozwijać swoje umiejętności liderskie, możesz zostać Team Liderem/ Team Liderką. Będziesz wtedy odpowiadać za kierowanie zespołem i osiąganie przez niego założonych celów.

Aplikuj do zespołu Amnesty! Wyślij swoje zgłoszenie, a rozpatrzymy je w ciągu 5 dni roboczych!

FORMULARZ APLIKACYJNY

Poniżej dodaj swoje CV:


Jeśli jest wymagany - dodaj swój list motywacyjny:


Jeśli jest wymagany - dodaj inny dokument:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Stowarzyszenie Amnesty International w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji. Dane będziemy przetwarzać do 30 dni na podstawie obowiązujących przepisów prawa (m.in. Rozporządzenia UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016). Pamiętaj, że masz prawo dostępu do swoich danych. Możesz zwrócić się do nas z prośbą o ich sprostowanie, usunięcie lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz też wycofać swoją zgodę, a także złożyć skargę do organu nadzorczego. W sprawie danych osobowych kontaktuj się z nami pod adresem: dane@amnesty.org.pl.

Podoba Ci się to co robimy? Nasze działania są możliwe dzięki regularnym darowiznom od osób prywatnych. Włącz się! Możesz zmienić lub uratować ludzkie życie!
Pomagaj prowadzić działania edukacyjne
Pomagaj wpływać na zmianę prawa
Pomagaj wysyłać badaczy do stref kryzysu

Pomóż teraz!

Kwota może składać się jedynie z cyfr. Wartość musi być dodatnia
72016