Poszukujemy osoby do doradztwa strategicznego w obszarze aktywizmu – Amnesty International

Poszukujemy osoby do doradztwa strategicznego w obszarze aktywizmu

STOWARZYSZENIE AMNESTY INTERNATIONAL ZAPRASZA DO SKŁADANIA OFERT <br /> NA ŚWIADCZENIE USŁUG BĘDĄCYCH PRZEDMIOTEM NINIEJSZEGO OGŁOSZENIA <br /> W OPARCIU O UMOWĘ ZLECENIE. <br /> <br /> Amnesty International poszukuje osoby, która udzieli doradztwa strategicznego zespołowi Stowarzyszenia i wesprze proces budowy potencjału grup lokalnych Amnesty International zrzeszających aktywistów i aktywistki z kilkunastu miejscowości w Polsce. <br /> <br /> Rodzaj umowy: umowa zlecenie

PRZEDMIOTEM ZLECENIA JEST ŚWIADCZENIE USŁUG POLEGAJĄCYCH NA: 

 • Opracowaniu, we współpracy z zespołem Amnesty International, planu budowy potencjału i systemu wsparcia dla aktywistów i aktywistek realizujących działania na rzecz praw człowieka. Główne obszary doradztwa strategicznego i mentoringu: 
 • Długofalowe i strategiczne planowanie działań. 
 • Efektywne zarządzanie zespołami aktywistycznymi w kilkunastu miejscowościach w Polsce.  
 • Angażowanie nowych osób, utrzymanie motywacji i zaangażowania.  
 • Nawiązywanie partnerstw na poziomie lokalnym.  
 • Zarządzanie ryzykiem, radzenie sobie w trudnych sytuacjach.   
 • Przygotowanie, we współpracy z zespołem Amnesty International, programu warsztatów stacjonarnych dla aktywistów i aktywistek zaplanowanych na 7-9 września 2018 i 1-3 marca 2019, udział w warsztatach w charakterze osoby współprowadzącej (warunek konieczny) 

OD OSOBY APLIKUJĄCEJ OCZEKUJEMY: 

 • Bogatego doświadczenia aktywistycznego w przestrzeni offline i online.   
 • Udokumentowanego doświadczenia w rozwoju kompetencji, wspieraniu potencjału instytucji/grup formalnych i nieformalnych/lokalnych liderów i liderek zaangażowanych w działania społeczne i/lub obywatelskie. 
 • Znajomości specyfiki aktywizmu lokalnego, w tym umiejętności całościowego spojrzenia na społeczność lokalną i poszukiwania w niej potencjalnych sojuszników,  rozumienia i godzenia potrzeb różnych grup w środowisku. 
 • Znajomości aktywnych metod przekazywania wiedzy i umiejętności trenerskich.  
 • Wiedzy na temat praw człowieka, znajomość kampanii Amnesty International będzie dodatkowym atutem.  

OFERUJEMY: 

 • Umowę zlecenie na okres sierpień 2018 – czerwiec 2019 z możliwością przedłużenia na rok akademicki 2019/2020 
 • Szacowany poziom zaangażowanie: 10-15 godzin w tygodniu (w zależności od ostatecznie uzgodnionego zakresu zadań).  
 • Wynagrodzenie będzie uzależnione od doświadczenia kandydata/kandydatki oraz ustalonego ostatecznie zakresu zadań i liczby przepracowanych godzin.  

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego za pomocą poniższego formularza. Na zgłoszenia czekamy do 5 sierpnia 2018 roku. Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. 

  FORMULARZ APLIKACYJNY

  Poniżej dodaj swoje CV:


  Jeśli jest wymagany - dodaj swój list motywacyjny:


  Jeśli jest wymagany - dodaj inny dokument:

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Stowarzyszenie Amnesty International w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji. Dane będziemy przetwarzać do 30 dni na podstawie obowiązujących przepisów prawa (m.in. Rozporządzenia UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016). Pamiętaj, że masz prawo dostępu do swoich danych. Możesz zwrócić się do nas z prośbą o ich sprostowanie, usunięcie lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz też wycofać swoją zgodę, a także złożyć skargę do organu nadzorczego. W sprawie danych osobowych kontaktuj się z nami pod adresem: dane@amnesty.org.pl.

  Podoba Ci się to co robimy? Nasze działania są możliwe dzięki regularnym darowiznom od osób prywatnych. Włącz się! Możesz zmienić lub uratować ludzkie życie!
  Pomagaj prowadzić działania edukacyjne
  Pomagaj wpływać na zmianę prawa
  Pomagaj wysyłać badaczy do stref kryzysu

  Pomóż teraz!

  Kwota może składać się jedynie z cyfr. Wartość musi być dodatnia
  17506