Poszukujemy osoby na stanowisko Street Fundraiser_ka – Amnesty International

Poszukujemy osoby na stanowisko Street Fundraiser_ka

Amnesty International Polska, organizacja broniąca praw człowieka, poszukuje pracowników i pracowniczek do Streetfundraisingu!

Do Twoich zadań należało będzie pozyskiwanie członkostwa i darczyńców oraz informowanie o kampaniach prowadzonych przez Stowarzyszenie Amnesty International. Jesteśmy otwarci na współpracę ze wszystkimi zainteresowanymi osobami. Nie musisz mieć wcześniejszego doświadczenia – wszystkiego nauczymy Cię przed rozpoczęciem pracy! Możesz chodzić do szkoły, studiować a może już po ukończonej nauce szukasz pracy- aplikuj! Stopień edukacji nie ma znaczenia w walce o prawa człowieka.

Razem stworzymy zespół ludzi, który poprzez swoją codzienną pracę, ma wpływ na dobre zmiany na Świecie!

Miejsce pracy:
Warszawa – centrum

Szukamy osoby:

 • otwartej i komunikatywnej
 • łatwo nawiązującej kontakt z nowymi ludźmi
 • dyspozycyjnej minimum 3 dni po 5 godzin w tygodniu w godzinach 10:00 – 15:30

Nie wymagamy doświadczenia – przeszkolimy Cię i damy pełne wsparcie!

Oferujemy:

 • elastyczny grafik
 • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa i premie)
 • szkolenia, warsztaty oraz możliwość awansu w strukturze programu
 • zatrudnienie w ramach umowy zlecenie

Zapraszamy do naszego zespołu!

Stowarzyszenie Amnesty International respektuje procedury Equal Opportunity Employer (EOE). Przy wyborze i awansie nie stosuje kryteriów dotyczących wieku, rasy, koloru skóry, płci (w tym ciąży i wychowania dziecka), pochodzenia etnicznego i narodowego, orientacji seksualnej i stanu zdrowia; uwzględniane są jedynie wiedza, doświadczenie i umiejętności. Zasady te dotyczą także nawiązania i rozwiązania stosunku pracy, warunków zatrudnienia, awansowania oraz dostępu do szkoleń w celu podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres praca@amnesty.org.pl. Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Amnesty International jest globalnym ruchem ponad 10 milionów ludzi, którzy niesprawiedliwość na świecie traktują osobiście. Naszym celem jest zapobieganie naruszeniom praw człowieka. Razem zmieniamy świat, by każdy mógł korzystać ze swoich praw. Stowarzyszenie Amnesty International w Polsce współtworzą członkowie i członkinie oraz dziesiątki tysięcy sympatyków.

  FORMULARZ APLIKACYJNY

  Poniżej dodaj swoje CV:


  Jeśli jest wymagany - dodaj swój list motywacyjny:


  Jeśli jest wymagany - dodaj inny dokument:

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Stowarzyszenie Amnesty International w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji. Dane będziemy przetwarzać do 30 dni na podstawie obowiązujących przepisów prawa (m.in. Rozporządzenia UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016). Pamiętaj, że masz prawo dostępu do swoich danych. Możesz zwrócić się do nas z prośbą o ich sprostowanie, usunięcie lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz też wycofać swoją zgodę, a także złożyć skargę do organu nadzorczego. W sprawie danych osobowych kontaktuj się z nami pod adresem: dane@amnesty.org.pl.

  Podoba Ci się to co robimy? Nasze działania są możliwe dzięki regularnym darowiznom od osób prywatnych. Włącz się! Możesz zmienić lub uratować ludzkie życie!
  Pomagaj prowadzić działania edukacyjne
  Pomagaj wpływać na zmianę prawa
  Pomagaj wysyłać badaczy do stref kryzysu

  Pomóż teraz!

  Kwota może składać się jedynie z cyfr. Wartość musi być dodatnia
  46568