Poszukujemy wolontariusza/-ki do współpracy przy Maratonie Pisania Listów – Amnesty International

Poszukujemy wolontariusza/-ki do współpracy przy Maratonie Pisania Listów

Głównym zadaniem osoby będzie wsparcie przy ewaluacji projektu, przygotowanie spersonalizowanych podziękowań dla lokalnych organizatorów/-ek wydarzenia oraz pomoc w bieżących pracach zespołu Amnesty International.

Miejsce wolontariatu: biuro Amnesty w Warszawie.

Czas wolontariatu: 10.01-15.02.2020 (ok. 5-8 godzin. tygodniowo)

Oferujemy wolontariat w międzynarodowej organizacji pozarządowej zajmującej się prawami człowieka i dobrą atmosferę pracy, a także zaświadczenie o odbyciu wolontariatu + pakiet niespodzianka z gadżetami Amnesty.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV za pomocą poniższego formularza. Na zgłoszenia czekamy do 15 grudnia 2019 roku. Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

  FORMULARZ APLIKACYJNY

  Poniżej dodaj swoje CV:


  Jeśli jest wymagany - dodaj swój list motywacyjny:


  Jeśli jest wymagany - dodaj inny dokument:

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Stowarzyszenie Amnesty International w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji. Dane będziemy przetwarzać do 30 dni na podstawie obowiązujących przepisów prawa (m.in. Rozporządzenia UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016). Pamiętaj, że masz prawo dostępu do swoich danych. Możesz zwrócić się do nas z prośbą o ich sprostowanie, usunięcie lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz też wycofać swoją zgodę, a także złożyć skargę do organu nadzorczego. W sprawie danych osobowych kontaktuj się z nami pod adresem: dane@amnesty.org.pl.

  Podoba Ci się to co robimy? Nasze działania są możliwe dzięki regularnym darowiznom od osób prywatnych. Włącz się! Możesz zmienić lub uratować ludzkie życie!
  Pomagaj prowadzić działania edukacyjne
  Pomagaj wpływać na zmianę prawa
  Pomagaj wysyłać badaczy do stref kryzysu

  Pomóż teraz!

  Kwota może składać się jedynie z cyfr. Wartość musi być dodatnia
  44098