Poszukujemy wolontariuszy i wolontariuszek do działu fundraisingu

Amnesty International poszukujemy wolontariuszy i wolontariuszek, którzy wesprą nasze działania fundraisingowe. Jeśli jesteś osobą zainteresowaną fundraisingiem, danymi osobowymi, bazami danych i chcesz zaangażować się w działania Amnesty International, odezwij się do nas!

Zadania:

  • kontakt telefoniczny z członkami i darczyńcami Stowarzyszenia;
  • archiwizacja dokumentów finansowych;
  • digitalizacja i analiza danych;
  • pomoc w bieżących pracach zespołu.

Oferujemy:

  • pracę w zmotywowanym, entuzjastycznym i dynamicznym zespole przyjaźnie nastawionych osób;
  • zaświadczenie o odbyciu wolontariatu w międzynarodowej organizacji pozarządowej zajmującej się prawami człowieka;
  • doświadczenie zawodowe w pracy z organizacją praw człowieka o zasięgu światowym, laureatką nagrody Nobla z 1977 r..

Miejsce wolontariatu: Warszawa, czas: ok. 4 godzin tygodniowo. Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV za pomocą poniższego formularza. Na zgłoszenia czekamy do 22 kwietnia.

FORMULARZ APLIKACYJNY

Poniżej dodaj swoje CV:


Jeśli jest wymagany - dodaj swój list motywacyjny:


Jeśli jest wymagany - dodaj inny dokument:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Stowarzyszenie Amnesty International w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji. Dane będziemy przetwarzać do 30 dni na podstawie obowiązujących przepisów prawa (m.in. Rozporządzenia UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016). Pamiętaj, że masz prawo dostępu do swoich danych. Możesz zwrócić się do nas z prośbą o ich sprostowanie, usunięcie lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz też wycofać swoją zgodę, a także złożyć skargę do organu nadzorczego. W sprawie danych osobowych kontaktuj się z nami pod adresem: dane@amnesty.org.pl.

Stowarzyszenie Amnesty International respektuje procedury Equal Opportunity Employer (EOE). Przy wyborze i awansie nie stosuje kryteriów dotyczących wieku, rasy, koloru skóry, płci (w tym ciąży i wychowania dziecka), pochodzenia etnicznego i narodowego, orientacji seksualnej i stanu zdrowia; uwzględniane są jedynie wiedza, doświadczenie i umiejętności. Zasady te dotyczą także nawiązania i rozwiązania stosunku pracy, warunków zatrudnienia, awansowania oraz dostępu do szkoleń w celu podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

Podoba Ci się to co robimy? Nasze działania są możliwe dzięki regularnym darowiznom od osób prywatnych. Włącz się! Możesz zmienić lub uratować ludzkie życie!
Pomagaj prowadzić działania edukacyjne
20 zł miesięcznie
Pomagaj organizować akcje i kampanie
30 zł miesięcznie
Pomagaj wysyłać badaczy do stref kryzysu
50 zł miesięcznie

Pomóż teraz!

Kwota może składać się jedynie z cyfr. Wartość musi być dodatnia
17174