PRACA: Koordynator/ka Akcji Letniej – Jedź z Amnesty na festiwale!

Amnesty International Polska poszukuje osoby na stanowisko: Koordynator/ka projektu Akcja Letnia, w ramach którego odwiedzamy letnie festiwale w całej Polsce i działamy na rzecz praw człowieka.

ZADANIA

  • planowanie projektu wspólnie z osobami z biura Amnesty w Warszawie
  • zgłoszenie udziału Amnesty w festiwalach i kontakt z Organizatorami festiwali
  • przygotowanie, zamówienie oraz dostarczenie materiałów na poszczególne festiwale
  • rekrutacja i opieka nad bezpośrednio podległymi wolontariuszami i wolontariuszkami
  • koordynacja prac zespołu i realizacja aktywności Amnesty na 4-5 festiwalach w okresie czerwiec-sierpień (m.in.: Opener, OFF, Life, Przystanek Woodstock)
  • prowadzenie dokumentacji projektu (umowy, faktury, rachunki, delegacje) i przekazywanie na bieżąco do biura
  • monitoring rzeczywistych kosztów względem zaplanowanego budżetu
  • opieka nad sprzętem technicznym należącym do Stowarzyszenia

OCZEKIWANIA

  • doświadczenie w koordynacji podobnych wydarzeń aktywistycznych
  • minimum 6-miesięczne doświadczenie w działalności na rzecz Amnesty International
  • doskonałe umiejętności logistyczne i organizacyjne
  • doskonałe umiejętności interpersonalne
  • wiedza dotycząca praw człowieka i aktualnych kampanii prowadzonych przez Amnesty International
  • prawo jazdy kategorii B
  • znajomość języka angielskiego
  • znajomość sektora organizacji pozarządowych w Polsce

OFERUJEMY

  • pracę w etuzjastycznym zespole międzynarodowej organizacji
  • zatrudnienie w ramach umowy zlecenie w okresie 18.04.2017- 31.08.2017, w wymiarze czasowym ok. 10 godzin pracy tygodniowo trakcie przygotowań (maj-czerwiec) oraz 3-4 dni podczas trwania każdego z festiwali
  • całkowite wynagrodzenie 3000 – 3500 zł brutto (w zależności od ostatecznej liczby festiwali)
  • możliwość pracy zdalnej z dowolnego miasta w Polsce z regularnymi spotkaniami w biurze Amnesty w Warszawie
  • duuużo festiwalowej atmosfery! 🙂

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie do 7 kwietnia 2017 CV i listu motywacyjnego na adres: marek.pekalski@amnesty.org.pl, tytuł wiadomości: „Koordynator/ka Akcji Letniej”.

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami/kandydatkami

Stowarzyszenie Amnesty International respektuje procedury Equal Opportunity Employer (EOE). Przy wyborze i awansie nie stosuje się kryteriów dotyczących wieku, rasy, koloru skóry, płci (w tym ciąży i wychowania dziecka), pochodzenia etnicznego i narodowego, orientacji seksualnej i stanu zdrowia; uwzględniane są jedynie wiedza, doświadczenie i umiejętności. Zasady te dotyczą także nawiązania i rozwiązania stosunku pracy, warunków zatrudnienia, awansowania oraz dostępu do szkoleń w celu podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

W przesłanych dokumentach prosimy o umieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U Nr 133 poz. 883).

Podoba Ci się to co robimy? Nasze działania są możliwe dzięki regularnym darowiznom od osób prywatnych. Włącz się! Możesz zmienić lub uratować ludzkie życie!
Pomagaj prowadzić działania edukacyjne
20 zł miesięcznie
Pomagaj organizować akcje i kampanie
30 zł miesięcznie
Pomagaj wysyłać badaczy do stref kryzysu
50 zł miesięcznie

Pomóż teraz!

Kwota może składać się jedynie z cyfr. Wartość musi być dodatnia