PRACA: Specjalista/Specjalistka ds. mediów społecznościowych

Stowarzyszenie Amnesty International poszukuje osoby na stanowisko: Specjalista/Specjalistka ds. Mediów Społecznościowych. Termin nadsyłania zgłoszeń: 11 lipca 2017.

ZADANIA:

– koordynacja działań i komunikacji w mediach społecznościowych (Facebook, Twitter, YouTube),
– tworzenie treści publikowanych w mediach społecznościowych,
– monitoring mediów społecznościowych,
– przygotowanie i wysyłka mailingów angażujących odbiorców Amnesty,
– publikacja zarządzanie materiałami oraz treścią strony internetowej Stowarzyszenia.

OCZEKIWANIA:

– udokumentowane doświadczenie w obsłudze mediów społecznościowych organizacji (Facebook, Twitter, YouTube),
– znajomość narzędzi: system CMS, system wysyłki e-mail, monitoring mediów, statystyki online,
– znajomość programów do projektowania graficznego,
– znajomość trendów w komunikacji,
– umiejętności interpersonalne,
– wiedza dotycząca praw człowieka i aktualnych kampanii prowadzonych przez Amnesty International,
– znajomość sektora organizacji pozarządowych w Polsce,
– świetna znajomość języka polskiego, bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

OFERUJEMY:

– współpracę z jedną z największych organizacji pozarządowych na świecie
– współpracę w ramach umowy zlecenie na okres 3 miesięcy z możliwością przedłużenia umowy, w wymiarze 40 godzin tygodniowo (miejsce: Warszawa),
– wynagrodzenie 2700 – 3000 zł netto miesięcznie w zależności od doświadczenia,
– pracę w zmotywowanym, entuzjastycznym i dynamicznym zespole ludzi, którzy niesprawiedliwość na świecie traktują osobiście.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie do 11 lipca 2017 CV i listu motywacyjnego na adres: rekrutacja@amnesty.org.pl. W tytule wiadomości proszę wpisać: Specjalista/Specjalistka ds. Mediów Społecznościowych.

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami/kandydatkami.

W przesłanych dokumentach prosimy o umieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U Nr 133 poz. 883).

Stowarzyszenie Amnesty International respektuje procedury Equal Opportunity Employer (EOE). Przy wyborze i awansie nie stosuje się kryteriów dotyczących wieku, rasy, koloru skóry, płci (w tym ciąży i wychowania dziecka), pochodzenia etnicznego i narodowego, orientacji seksualnej i stanu zdrowia; uwzględniane są jedynie wiedza, doświadczenie i umiejętności. Zasady te dotyczą także nawiązania i rozwiązania stosunku pracy, warunków zatrudnienia, awansowania oraz dostępu do szkoleń w celu podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

Podoba Ci się to co robimy? Nasze działania są możliwe dzięki regularnym darowiznom od osób prywatnych. Włącz się! Możesz zmienić lub uratować ludzkie życie!
Pomagaj prowadzić działania edukacyjne
20 zł miesięcznie
Pomagaj organizować akcje i kampanie
30 zł miesięcznie
Pomagaj wysyłać badaczy do stref kryzysu
50 zł miesięcznie

Pomóż teraz!

Kwota może składać się jedynie z cyfr. Wartość musi być dodatnia