PRACA: Specjalista/Specjalistka ds. PR

Stowarzyszenie Amnesty International poszukuje osoby na stanowisko: Specjalista/Specjalistka ds. PR. Termin nadsyłania zgłoszeń: 17.11.2017r.

ZADANIA:
– współtworzenie wizerunku Stowarzyszenia;
– wdrażanie strategii komunikacji;
– organizacja i promocja wydarzeń publicznych i medialnych (np. debaty, spotkania, konferencje prasowe);
– inicjowanie i utrzymywanie kontaktów z zewnętrznymi partnerami, w tym między innymi z agencjami PR i marketingowymi, wydawnictwami, dystrybutorami filmowymi oraz dziennikarzami/dziennikarkami;
– tworzenie materiałów promocyjnych;
– publikowanie materiałów na stronie www;
– koordynacja programu patronatów i partnerstw;
– współpraca z influencerami.

OCZEKIWANIA:
– udokumentowane doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z PR i kontaktem z mediami;
– doświadczenie w organizacji i promocji wydarzeń publicznych i/lub medialnych;
– doświadczenie w budowaniu i rozwijaniu projektów komunikacyjnych (budowanie strategii komunikacyjnej, pozyskiwanie partnerów, realizowanie zadań z zakresu PR i marketingu),
– doświadczenie w pracy nad materiałami promocyjnymi (np. plakaty, ulotki, broszury); mile widziana podstawowa znajomość programów do tworzenia grafik;
– doskonała organizacja pracy i wielozadaniowość;
– dokładność i obowiązkowość;
– świetna znajomość języka polskiego, bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
– mile widziana znajomość tematyki praw człowieka;
– dodatkowym atutem będzie znajomość sektora organizacji pozarządowych w Polsce.

OFERUJEMY:
– pracę pełną wyzwań w jednej z największych organizacji praw człowieka na świecie;
– zatrudnienie w ramach umowy o pracę w wymiarze pełnego etatu (miejsce pracy: Warszawa);
– 3-miesięczny okres próbny po którym możliwe będzie podpisanie umowy na 12 miesięcy, a następnie umowy na czas nieokreślony;
– wynagrodzenie w przedziale 2800-3200 zł netto miesięcznie w zależności od kompetencji i doświadczenia;
– możliwość doskonalenia zawodowego i udziału w szkoleniach;
– pracę w zmotywowanym, entuzjastycznym i dynamicznym zespole ludzi, którzy niesprawiedliwość na świecie traktują osobiście.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego do 17.11.2017r. na adres: rekrutacja@amnesty.org.pl. W tytule wiadomości proszę wpisać: Specjalista/Specjalistka ds. PR. Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami/kandydatkami.

W przesłanych dokumentach prosimy o umieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U Nr 133 poz. 883).

Stowarzyszenie Amnesty International respektuje procedury Equal Opportunity Employer (EOE). Przy wyborze i awansie nie stosuje się kryteriów dotyczących wieku, rasy, koloru skóry, płci (w tym ciąży i wychowania dziecka), pochodzenia etnicznego i narodowego, orientacji seksualnej i stanu zdrowia; uwzględniane są jedynie wiedza, doświadczenie i umiejętności. Zasady te dotyczą także nawiązania i rozwiązania stosunku pracy, warunków zatrudnienia, awansowania oraz dostępu do szkoleń w celu podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

Podoba Ci się to co robimy? Nasze działania są możliwe dzięki regularnym darowiznom od osób prywatnych. Włącz się! Możesz zmienić lub uratować ludzkie życie!
Pomagaj prowadzić działania edukacyjne
20 zł miesięcznie
Pomagaj organizować akcje i kampanie
30 zł miesięcznie
Pomagaj wysyłać badaczy do stref kryzysu
50 zł miesięcznie

Pomóż teraz!

Kwota może składać się jedynie z cyfr. Wartość musi być dodatnia