Solidarność z Norwegami – Amnesty International

Solidarność z Norwegami

Amnesty International przesyła kondolencje ofiarom tragicznych wydarzeń w Norwegii i ich rodzinom.

Organizacja pragnie zapewnić o solidarności z Norwegami w ich próbie poradzenia sobie z eksplozją i strzelaniną, które miały miejsce w Norwegii 22 lipca 2011 i w których życie straciło ponad 70 osób.

3 miliony osób wspierających Amnesty International jednoczy się z Norwegami i wspólnie wspiera ideę otwartego, różnorodnego społeczeństwa, w którym ludzie mogą wyrażać swoje opinie w pokojowy sposób.

Okrucieństwa, które miały miejsce w Norwegii, były szokiem dla całego świata. Społeczność międzynarodowa jest wstrząśnięta i oburzona rażącym brakiem szacunku dla ludzkiego życia ze strony sprawcy tych zbrodni.

Tak trudny czas jest zawsze testem dla narodu, jednak organizacja głęboko wierzy, że władze Norwegii dołożą starań, by prawa ofiar, w tym rodzin zabitych, były w pełni respektowane i by osoba, bądź osoby, odpowiedzialne za te wydarzenia, zostały osądzone przez wymiar sprawiedliwości w uczciwym procesie.

Podoba Ci się to co robimy? Nasze działania są możliwe dzięki regularnym darowiznom od osób prywatnych. Włącz się! Możesz zmienić lub uratować ludzkie życie!
Pomagaj prowadzić działania edukacyjne
Pomagaj wpływać na zmianę prawa
Pomagaj wysyłać badaczy do stref kryzysu

Pomóż teraz!

Kwota może składać się jedynie z cyfr. Wartość musi być dodatnia

Powiązane tematy

Powiązany temat

Armenia/Azerbejdżan: Konflikt o Górski Karabach przyczyną wieloletniego cierpienia osób starszych – nowe raporty 

Powiązany temat

Konkurs filmów o prawach człowieka i debata “Obcy w swoim domu. Palestyńczycy a Izrael” – Amnesty na festiwalu filmów dokumentalnych Millennium Docs Against Gravity

Powiązany temat

„Lex Woś” − poselski projekt ustawy o transparentności finansowania organizacji pozarządowych − uwagi organizacji pozarządowych

2273