Stowarzyszenie Amnesty International poszukuje stażystki/stażysty do działu programowego. – Amnesty International

Wymagania:

– biegła znajomość języka angielskiego i/lub rosyjskiego; znajomość języka hiszpańskiego, francuskiego i/lub arabskiego będzie dodatkowym, znaczącym atutem;

– sprawności w przygotowywaniu różnych tekstów oraz artykułów;

– umiejętność szybkiego wyszukiwania i opracowywania informacji;

– znajomość kwestii związanych z prawami migrantów i uchodźców lub przeciwdziałaniem dyskryminacji będzie mile widziana;

– wrażliwość na problemy praw człowieka w Polsce i na świecie;

– możliwość zaangażowania przez 15-20 godzin w tygodniu przez minimum 3 miesiące. Oferujemy:

– zdobycie doświadczenia w międzynarodowej organizacji pozarządowej nagrodzonej Pokojową Nagrodą Nobla;

– możliwość działań bezpośrednio wpływających na sytuację praw człowieka na świecie i w Polsce;

– pracę w sympatycznym oraz młodym zespole;

– możliwość częściowej pracy zdalnej i elastyczny czas pracy.

Staż jest bezpłatny i odbywać się będzie w biurze AI w Warszawie (ul. Piękna 66a/2). Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV (w języku polskim) oraz listu motywacyjnego (w języku angielskim) na adres rekrutacja@amnesty.org.pl do 7 października 2011 roku do godziny 13:00. W tytule maila prosimy wpisać: “staż – dział programowy”.

W przesłanych dokumentach prosimy o umieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 88).
Stowarzyszenie Amnesty International stosuje zasady Equal Opportunity Employer (EOE). Stowarzyszenie przy wyborze i awansie pracowników nie stosuje kryteriów dotyczących wieku, rasy, koloru skóry, płci (w tym ciąży i wychowania dziecka), pochodzenia etnicznego i narodowego, orientacji seksualnej i stanu zdrowia; uwzględniane są jedynie wiedza, doświadczenie i umiejętności. Zasady te dotyczą także nawiązania i rozwiązania stosunku pracy, warunków zatrudnienia, awansowania oraz dostępu do szkolenia w celu podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

Podoba Ci się to co robimy? Nasze działania są możliwe dzięki regularnym darowiznom od osób prywatnych. Włącz się! Możesz zmienić lub uratować ludzkie życie!
Pomagaj prowadzić działania edukacyjne
Pomagaj wpływać na zmianę prawa
Pomagaj wysyłać badaczy do stref kryzysu

Pomóż teraz!

Kwota może składać się jedynie z cyfr. Wartość musi być dodatnia
2228