Szczecin biega przeciwko torturom – Amnesty International

Szczecin biega przeciwko torturom

Zapraszamy na wydarzenie organizowane przez szczecińską grupę Amnesty International "Biegiem w obronę praw człowieka".

Bieg, marsz, spacer na 1 km będzie formą sprzeciwu wobec stosowania tortur w różnych krajach świata. Będziemy zbierać podpisy pod petycjami w sprawie ofiar tortur m.in. z Maroka, Uzbekistanu czy Meksyku.

PRZYJDŹ I RAZEM Z NAMI SPRZECIW SIĘ TORTUROM!

Zapisy na bieg odbędą się w godzinach 11:00-11:50 w dniu wydarzenia przy stoisku Amnesty International przy fontannach na Jasnych Błoniach (ul. Karola Szymanowskiego).

Start biegu: godzina 12:00

Regulamin wydarzenia i mapka biegu

Pierwsze 100 osób na mecie otrzyma pamiątkowy dyplom udziału w wydarzeniu.

Ponadto każdy z uczestników weźmie udział w LOTERII Z ATRAKCYJNYMI NAGRODAMI (podstawą udziału w loterii będzie nr startowy, otrzymany przy rejestracji). Nagrody ufundowane są przez lokalnych sponsorów takich jak: Bagietka, Szkoła Jogi Klasycznej Ewy i Rafała Lichtarowiczów, Eurofitness Szczecin, Wellbeing Rozwój, Zdrowie&Harmonia.

Do wygrania m.in. karnety na zajęcia jogi, książki o tematyce praw człowieka, karnety do kosmetyczki, wejściówki na siłownię, torba maskotek, vouchery do wykorzystania w sieci piekarni Bagietka.

Wodę dla uczestników biegu zapewnia Kantor Darex, a materiały promocyjne wydarzenia zostały zaprojektowane przez firmę Buzzad.co. SERDECZNIE DZIĘKUJEMY!

Przebiegnij się z nami w obronie praw człowieka. Dystans nie jest długi, trasa przyjemna – przez Aleję Platanów na Jasnych Błoniach. Zapraszamy amatorów biegania jak i profesjonalistów.

Nad naszym bezpieczeństwem czuwać będzie Towarzystwo Ratownicze oraz Policja – pieszo, na koniu i z psem policyjnym. Wiele atrakcji czeka zarówno małych jak i większych. Spędźcie sobotnie popołudnie razem z nami! Zapraszajcie rodzinę i znajomych.

DO ZOBACZENIA!

Zespół Amnesty International grupa lokalna Szczecin szczecin@amnesty.org.pl

Dołącz do wydarzenia na FB

https://youtu.be/FaIvSZ7nutM

Podoba Ci się to co robimy? Nasze działania są możliwe dzięki regularnym darowiznom od osób prywatnych. Włącz się! Możesz zmienić lub uratować ludzkie życie!
Pomagaj prowadzić działania edukacyjne
Pomagaj wpływać na zmianę prawa
Pomagaj wysyłać badaczy do stref kryzysu

Działaj teraz!

NIE dla rozlewu krwi w Iranie

Powiązane tematy

Powiązany temat

Tortury w tajnym więzieniu CIA w Starych Kiejkutach – Polacy, nic się nie stało!

Powiązany temat

Iran: Co najmniej 23 dzieci bezkarnie zabitych podczas brutalnego tłumienia młodzieżowych protestów

1133