Szkolenie dla nauczycieli i nauczycielek – Amnesty International

Szkolenie dla nauczycieli i nauczycielek

Zapraszamy na stacjonarne warsztaty przygotowujące nauczycieli i nauczycielki do pracy z najnowszą publikacją edukacyjną Amnesty International pt. „Wszyscy ludzie rodzą się wolni i równi – pakiet materiałów edukacji praw człowieka”. Warsztaty odbędą się w dniach 7 - 8 października 2017 w Warszawie. Na Państwa zgłoszenia czekamy do 15 września!

Cele warsztatów:

  • Przygotować osoby uczestniczące do efektywnej pracy z podręcznikiem „Wszyscy ludzie rodzą się wolni i równi – pakiet materiałów edukacji praw człowieka” w środowisku szkolnym.
  • Rozwijać motywację i kompetencje uczestników i uczestniczek, które umożliwią mobilizację społeczności szkolnych i/lub lokalnych do działań na rzecz praw człowieka; pokazać możliwości takiego zaangażowania w ramach kampanii prawoczłowieczych Amnesty International.

Dla kogo warsztaty?

Do udziału w warsztatach zapraszamy nauczycieli i nauczycielki, bibliotekarzy i bibliotekarki zainteresowanie wykorzystaniem pakietu edukacji praw człowieka w pracy z młodzieżą szkolną.

Warunki uczestnictwa:

  • Osoby zainteresowane udziałem w warsztatach proszone są o wypełnienie formularza zgłoszeniowego znajdującego się tutaj>>>
  • Zgłaszając się do udziału w warsztatach, zobowiązujecie się Państwo do przeprowadzenia m.in. dwóch warsztatów i jednej akcji na rzecz praw człowieka z wykorzystaniem wiedzy i umiejętności zdobytych podczas szkolenia.
  • Ilość miejsc jest ograniczona. Na zgłoszenia czekamy do 15 września 2017 roku.

Koszty dojazdu, noclegu i wyżywienia

  • Osobom spoza Warszawy zapewniamy zwrot kosztów dojazdu środkami transportu zbiorowego (autobusy, pociągi IC, TLK i Interregio) z/na warsztaty.
  • Osobom przyjeżdżającym na warsztaty spoza Warszawy zapewnimy nocleg w pokojach wieloosobowych.
  • Podczas warsztatów zapewniamy napoje, przekąski i obiad.

W razie jakichkolwiek pytań, proszę o kontakt: katarzyna.tekien@amnesty.org.pl

Podoba Ci się to co robimy? Nasze działania są możliwe dzięki regularnym darowiznom od osób prywatnych. Włącz się! Możesz zmienić lub uratować ludzkie życie!
Pomagaj prowadzić działania edukacyjne
Pomagaj wpływać na zmianę prawa
Pomagaj wysyłać badaczy do stref kryzysu

Działaj teraz!

Żądaj równych szans dla wszystkich uczniów i uczennic w Polsce!

Powiązane tematy

Powiązany temat

Poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty_Specjalistki ds. Komunikacji treści edukacyjnych

Powiązany temat

Twój głos ma MOC! – konkurs na akcję o wolności słowa i wyrażania siebie

8312