Szkolenie/wolontariat w obszarze praw reprodukcyjnych w Polsce – Amnesty International

Szkolenie/wolontariat w obszarze praw reprodukcyjnych w Polsce

Chcesz włączyć się w działania rzecznicze związane z próbami zaostrzenia prawa aborcyjnego? Weź udział w szkoleniu 15 maja w Warszawie i dołącz do grupy osób, które są gotowe wspierać wolontariacko pracę rzeczniczą Amnesty International w najbliższych miesiącach w obszarze praw reprodukcyjnych.

Co oferujemy?

  • szkolenie w dn. 15 maja, w godz. 9-15.w Warszawie
  • zwrot kosztów dojazdu; nocleg (14/15. maja)
  • materiały i wsparcie merytoryczne przez cały czas trwania projektu

Czego oczekujemy?

  • udziału w całym szkoleniu
  • zaangażowania po szkoleniu w okresie: poł. maja-początek lipca, koniec sierpnia-wrzesień, w wymiarze ok. 4 godzin tygodniowo.

Szkolenie jest bezpłatne, zwracamy koszty dojazdu transportem publicznym, zapewniamy wyżywienie podczas szkolenia oraz nocleg osobom, które zadeklarują chęć skorzystania z noclegu w zgłoszeniu. Na zgłoszenia czekamy do 8 maja. Osoby zakwalifikowane na szkolenie 9 maja dostaną potwierdzenie udziału i informacje organizacyjne.

Zgłoś się, wypełniając formularz

Przed szkoleniem, w dniach 13-14 maja, odbywa się w Warszawie Kongres Kobiet. AI nie włącza się w jego organizację, ale zapraszamy do udziału: www.kongreskobiet.pl (wymagana rejestracja).

Podoba Ci się to co robimy? Nasze działania są możliwe dzięki regularnym darowiznom od osób prywatnych. Włącz się! Możesz zmienić lub uratować ludzkie życie!
Pomagaj prowadzić działania edukacyjne
Pomagaj wpływać na zmianę prawa
Pomagaj wysyłać badaczy do stref kryzysu

Działaj teraz!

Żądaj dostępu do aborcji w Polsce!

6049