The Life – koszulki walczące z dyskryminacją – Amnesty International

The Life – koszulki walczące z dyskryminacją

Kampania „The Life” stworzyła wyjątkowe koszulki i sesję zdjęciową, które wesprą Amnesty International w kampanii „Stop Dyskryminacji”.

Organizatorzy „The Life LOVE ISN’T RACIST #Respect” kierują swoja kampanię do wszystkich ludzi:

– Kampania ma na celu uświadomienie ludziom czym jest dyskryminacja i apel o dobro,  tolerancję w stosunku do wszystkich, których spotykamy w swoim życiu. Nie zależnie od tego jak ktoś wygląda, jaki ma kolor skóry, czy jest chory czy zdrowy należy mu się szacunek. Nie możemy potępiać nikogo – pisze Janek Jędra, pomysłodawca kampanii.

Koszulki dla tej specjalnej okazji wykonał Victor Vielgo. Autorem zdjęć jest Łukasz Dziewic. Producentem i pomysłodawcą kampanii jest Janek Jędra. Środki pozyskane ze sprzedaży koszulek wesprą kampanię Amnesty International „Stop Dyskryminacji”.

Kup koszulkę! Zamówienie można składać na adres projectthelife@gmail.com. Koszulki są w cenie 159 zł, w dwóch kolorach, ręcznie farbowane.

Zobacz zdjęcia z sesji zdjęciowej:

Arrow
Arrow
PlayPause
Ewelina Rydzyńska
Slider

Dołącz do „The Life” na Facebooku: www.facebook.com/projectthelife

Dyskryminacja jest naruszeniem praw człowieka. Prowadzi do przemocy, wykluczenia i ubóstwa. Kampania Amnesty International ma na celu zmianę prawa i praktyki, by skutecznie przeciwdziałać dyskryminacji i ją eliminować. Edukujemy i mobilizujemy młodych ludzi do działania przeciwko dyskryminacji. Dowiedz się więcej>>>

Podoba Ci się to co robimy? Nasze działania są możliwe dzięki regularnym darowiznom od osób prywatnych. Włącz się! Możesz zmienić lub uratować ludzkie życie!
Pomagaj prowadzić działania edukacyjne
Pomagaj wpływać na zmianę prawa
Pomagaj wysyłać badaczy do stref kryzysu

Działaj teraz!

Stop dyskryminacji romskich uchodźców!

Powiązane tematy

Powiązany temat

Polska: „Przyjechaliśmy tu, nie chcieli nas wpuścić”. Romowie z Ukrainy traktowani jak niechciani uchodźcy

Powiązany temat

Iran: Społeczność międzynarodowa musi pilnie podjąć odpowiednie kroki w obliczu brutalnego tłumienia demonstracji po śmierci Mahsy Amini

6701