V Maraton Pisania Listów 11-12 grudnia 2004 r. – konkurs dla szkolnych grup AI – Amnesty International

V Maraton Pisania Listów 11-12 grudnia 2004 r. – konkurs dla szkolnych grup AI

Wystarczy naprawdę niewiele – przede wszystkim gotowość kilku osób z Waszej grupy lub szkoły do spędzenia kilku czy kilkunastu godzin z długopisem, kartką papieru, kopertą i znaczkiem pocztowym. Pamiętajcie, że aby wziąć udział w Maratonie musicie porozmawiać ze swoim opiekunem lub opiekunką oraz dyrektorem lub dyrektorką szkoły, którzy wyrażą zgodę na przeprowadzenie tej akcji w Waszej szkole. Udział w tym międzynarodowym wydarzeniu Amnesty International to doskonała okazja do promocji praw człowieka i idei szkolnych grup Amnesty International w Waszej szkole. Więcej informacji o Maratonie znajdziecie na stronie internetowej www.amnesty.org.pl/maraton.


 


Zachęcamy do udziału w Maratonie oraz nadsyłania dokumentacji i reportaży z maratonu na konkurs Amnesty International dla szkolnych grup Amnesty International. Na Wasze sprawozdania czekamy do 20 stycznia 2005 roku. Dla 3 najlepszych szkół przygotowaliśmy nagrody rzeczowe. Każda szkoła, która nadeśle sprawozdanie otrzyma drobne upominki.


 


Prosimy o przesyłanie na adres poczty elektronicznej szkolna_grupa@amnesty.org.pl informacji, że Wasza szkolna grupa AI lub szkoła bierze udział w Maratonie do dnia 30 listopada 2004 r.


 


Aby uzyskać więcej informacji na temat udziału Waszej grupy czy szkoły w Maratonie, założenia i działalności szkolnej grupy Amnesty International prosimy o kontakt pod adresem arkadiusz.jarosinski@amnesty.org.pl.


 


 


 


Liczymy na Wasz udział!!!

Podoba Ci się to co robimy? Nasze działania są możliwe dzięki regularnym darowiznom od osób prywatnych. Włącz się! Możesz zmienić lub uratować ludzkie życie!
Pomagaj prowadzić działania edukacyjne
Pomagaj wpływać na zmianę prawa
Pomagaj wysyłać badaczy do stref kryzysu

Pomóż teraz!

Kwota może składać się jedynie z cyfr. Wartość musi być dodatnia
4597