Warszawa: Wakacje z Amnesty International w Centrum Łowicka – Amnesty International

Warszawa: Wakacje z Amnesty International w Centrum Łowicka

Przez całe wakacje, raz na 2 tygodnie w soboty proponujemy warsztaty dla różnych grup wiekowych, dotyczące problematyki z zakresu praw człowieka dla różnych grup wiekowych (zobacz harmonogram warsztatów). Wszystkie warsztaty będą prowadzone przy wykorzystaniu metod aktywnych przez wykwalifikowanych trenerów Projektu Edukacyjnego Amnesty International na Mazowszu oraz współpracujących z nami ekspertów. Warsztaty organizowane są w odrębnych blokach tematycznych i nie wymagają zaangażowania przez całe wakacje. Pierwsze warsztaty już 5 lipca!
Ponadto od 5 lipca przez okres całych wakacji pod okiem doświadczonych fotografów będzie można uczestniczyć w pracy nad projektem fotograficznym poświęconym prawom człowieka. Osoby, które zdecydują się wziąć udział w bloku czterech, odbywających się raz na 2 tygodnie w soboty zajęć poznają tajniki pracy i warsztatu fotografa oraz będą mogły je wykorzystać na plenerze fotograficznym. Efekt ich pracy zaprezentowany zostanie na wystawie w Centrum Łowicka już we wrześniu. Szczegóły w harmonogramie.

Warsztatom i zajęciom w grupie fotograficznej towarzyszyć będą odbywające się w środy co 2 tygodnie o godz. 19.00 projekcje filmów, poruszających problemy związane z prawami człowieka. Informacje o projekcjach dostępne są w harmonogramie zajęć i stopniowo będą pojawiać się także na stronie www.amnesty.org.pl w dziale -Ogłoszenia-.

Wszystkie warsztaty, zajęcia grupy fotograficznej i pokazy filmów są bezpłatne i odbywać się będą w Centrum Łowicka w Warszawie przy ul. Łowickiej 21.
Dojazd: http://www.lowicka.pl/Kontakt.html

Zgłoszenia na warsztaty i do grupy fotograficznej prosimy przesyłać na adres: warsztaty-lowicka(małpa)amnesty.org.pl w tytule e-maila wpisując -Grupa fotograficzna- lub datę warsztatu, w którym chcecie Państwo wziąć udział (harmonogram w załączeniu).

Już jutro pierwsza projekcja poświęcona prawom człowieka. Zapraszamy o godz. 19.00 do Centrum Łowicka na pokaz filmu Andrew Niccola -Pan życia i śmierci- z Nicolasem Cage’em w roli głównej. Po filmie dyskusja na temat wpływu nielegalnego handlu bronią na nasilenie naruszeń praw człowieka na terytoriach konfliktowych.

Kontakt do organizatora:
Anna Chyłek, Amnesty International Polska
e-mail: warsztaty-lowicka(małpa)amnesty.org.pl
Harmonogram zajęć ZAPRASZAMY!!!

Podoba Ci się to co robimy? Nasze działania są możliwe dzięki regularnym darowiznom od osób prywatnych. Włącz się! Możesz zmienić lub uratować ludzkie życie!
Pomagaj prowadzić działania edukacyjne
Pomagaj wpływać na zmianę prawa
Pomagaj wysyłać badaczy do stref kryzysu

Pomóż teraz!

Kwota może składać się jedynie z cyfr. Wartość musi być dodatnia
3540