Webinarium: Sytuacja uchodźców na greckich wyspach. Nowy czy stary kryzys w Europie? – Amnesty International

Webinarium: Sytuacja uchodźców na greckich wyspach. Nowy czy stary kryzys w Europie?

Jak Unia Europejska radzi sobie z udzielaniem ochrony osobom uciekającym przed wojną i prześladowaniami? Jaki wpływ ma polska polityka na sytuację uchodźców w Europie? Jak wyglądają warunki panujące w obozach dla uchodźców i uchodźczyń? Jak wygląda codzienna praca na ich rzecz, na przykładzie obozu na greckiej wyspie Samos?

Na te pytania postaramy się odpowiedzieć podczas webinarium, na które zapraszamy nauczycieli, nauczycielki, przedstawicieli i przedstawicielki instytucji zajmujących się problematyką uchodźstwa i migracji oraz wszystkie zainteresowane osoby.

Spotkanie odbędzie się 28.11.2019 o godzinie 18.30 i poprowadzi je Aleksandra Fertlińska, wieloletnia koordynatorka kampanii ds. uchodźców w Amnesty International, aktualnie Ekspertka ds. monitoringu praw człowieka, współpracuje z organizacjami działającymi na rzecz uchodźców na greckiej wyspie Samos, z której właśnie wróciła.

Weź udział w webinarium, klikając w ten link>>>


Zdjęcie w nagłówku. Copyright: Giorgos Moutafis/Amnesty International
Podoba Ci się to co robimy? Nasze działania są możliwe dzięki regularnym darowiznom od osób prywatnych. Włącz się! Możesz zmienić lub uratować ludzkie życie!
Pomagaj prowadzić działania edukacyjne
Pomagaj wpływać na zmianę prawa
Pomagaj wysyłać badaczy do stref kryzysu

Działaj teraz!

Apel w obronie polskiej szkoły

42124