Wolontariat: Pomóż w organizacji szkoleń – Amnesty International

Wolontariat: Pomóż w organizacji szkoleń

Amnesty International Polska poszukuje wolontariusza/wolontariuszki do wsparcia w organizacji szkoleń: Forum Edukatorów i Edukatorek (szkolenie ogólnopolskie) oraz European Youth Meeting (szkolenie europejskie).<br /> <br />

Poszukujemy osoby dyspozycyjnej do końca lipca, w wymiarze około 6 godzin tygodniowo i koniecznie dyspozycyjnej w dniach odbywania się szkoleń 27-29 czerwca (Forum Edukatorów/ek) oraz 27-31 lipca (European Youth Meeting). Głównym zadaniem osoby będzie wsparcie w logistycznych aspektach szkoleń, przygotowanie materiałów szkoleniowych, opieka nad osobami uczestniczącymi w szkoleniach.
Wymagana jest znajomość języka angielskiego. Mile widziane doświadczenie w realizacji podobnych projektów. Miejsce pracy: Warszawa.
Oferujemy wolontariat w międzynarodowej organizacji pozarządowej zajmującej się prawami człowieka, współtworzenie ogólnokrajowych i europejskich przedsięwzięć edukacyjno-aktywistycznych i dobrą atmosferę pracy, a także zaświadczenie o odbyciu wolontariatu. Wybrane osoby zostaną zaproszone na rozmowy rekrutacyjne.
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres e-mail:
martyna.markiewicz@amnesty.org.pl, do dnia 4 maja 2013.

Podoba Ci się to co robimy? Nasze działania są możliwe dzięki regularnym darowiznom od osób prywatnych. Włącz się! Możesz zmienić lub uratować ludzkie życie!
Pomagaj prowadzić działania edukacyjne
Pomagaj wpływać na zmianę prawa
Pomagaj wysyłać badaczy do stref kryzysu

Pomóż teraz!

Kwota może składać się jedynie z cyfr. Wartość musi być dodatnia

Powiązane tematy

Powiązany temat

Zgłoszenia do nagrody medialnej Pióro Nadziei 2022 otwarte!

Powiązany temat

List Komitetu Obrony Sprawiedliwości do Marszałka Senatu w sprawie nowelizacji ustawy o Sądzie Najwyższym 

1546