Wolontariat w zespole Maratonu Pisania Listów – Amnesty International

Wolontariat w zespole Maratonu Pisania Listów

Poszukujemy grupy osób do współpracy przy projekcie Maratonu Pisania Listów w okresie od 10 października do 31 stycznia (ok. 6 godzin tygodniowo).

Główne zadania:

  • wsparcie w rejestracji miejsc maratonowych,
  • kontakt mailowy i telefoniczny z organizatorami i organizatorkami Maratonu
  • pomoc w przygotowaniu pakietów maratonowych
  • oraz wsparcie w bieżących pracach zespołu.

Wolontariat będzie odbywał się w biurze AI w Warszawie w godzinach 8:00-16:00. Wybrane osoby zostaną zaproszone na rozmowy rekrutacyjne i szkolenie wprowadzające dot. Maratonu, w pierwszym tygodniu października.

Najintensywniejszy okres współpracy przypada na listopad i pierwszą połowę grudnia. W pozostałym okresie czas zaangażowania może być mniejszy niż 6 godz. tygodniowo.

Oferujemy wolontariat w międzynarodowej organizacji pozarządowej, współpracę przy największym wydarzeniu na rzecz praw człowieka oraz dobrą atmosferę pracy i zaświadczenie o odbyciu wolontariatu.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: maraton@amnesty.org.pl, do 30.09.2016, z klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji procesu rekrutacji przez Stowarzyszenie Amnesty International (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)

———–

Maraton Pisania Listów to największe wydarzenie na rzecz praw człowieka, odbywa się co roku w ramach świętowania Międzynarodowego Dnia Praw Człowieka (10 grudnia). Wysyłamy apele do władz oraz listy solidarności do osób, których prawa są łamane. Każdy może zorganizować Maraton! W Polsce piszemy w setkach miejsc w całym kraju – w szkołach, klubach, kawiarniach, instytucjach kultury. Organizacja wydarzenia jest dla pracowniczek i pracowników biura AI dużym wyzwaniem logistycznym i komunikacyjnym, dlatego tak ważne jest dla nas wsparcie wolontariuszy/ek. Dołącz do nas!

Podoba Ci się to co robimy? Nasze działania są możliwe dzięki regularnym darowiznom od osób prywatnych. Włącz się! Możesz zmienić lub uratować ludzkie życie!
Pomagaj prowadzić działania edukacyjne
Pomagaj wpływać na zmianę prawa
Pomagaj wysyłać badaczy do stref kryzysu

Pomóż teraz!

Kwota może składać się jedynie z cyfr. Wartość musi być dodatnia
11796