Wspieraj prawa człowieka

Działaj teraz! Wspólnie możemy chronić prawa obywateli, zapewnić lepszą przyszłość ludziom uciekającym przed wojną, a także sprzeciwić się torturom oraz karze śmierci. Wykorzystaj swój głos i przekaż darowiznę na rzecz równości, wolności oraz ludzkiej godności. Twoje działanie zmienia świat!
Global Day of Action for Ukraine - Argentina

Dziękujemy za Twoją troskę

Kiedy niewinni cywile stają się ofiarami konfliktu, zbieramy dowody i ujawniamy światu przypadki łamania praw człowieka.

Gdy aktywiści, dziennikarki, prawnicy, lekarki i inni są więzieni za mówienie prawdy, mobilizujemy nasz globalny ruch, by ich uwolnić.

Kiedy przywódcy polityczni rozprawiają się z dysydentami i ograniczają dostęp do informacji, mówimy w imieniu wszystkich tych, którzy nie mogą tego zrobić.

Ta ratująca życie praca jest możliwa tylko dzięki naszym zaangażowanym, odważnym i hojnym darczyńcom – ludziom, którzy sprawiają, że Amnesty International ma potężną siłę sprawczą. Abyśmy mogli kontynuować naszą działalność, potrzebujemy Twojego wsparcia.

Przekaż darowiznę ratującą życie

Jesteśmy w 100% niezależni i finansowani przez ludzi takich jak Ty. Nie przyjmujemy pieniędzy od polskiego rządu, partii i organizacji politycznych, więc nie mają one wpływu na nasze działania. Boją się nas i powinni się bać, bo patrzymy im na ręce.

Twoje wsparcie pomaga ratować ludzi zagrożonych egzekucją w celi śmierci, uwalniać niesprawiedliwie więzionych i przebijać się przez chaos informacyjny dzięki eksperckim badaniom – popychając rządzących do działania.

Możesz  dać nadzieję milionom ludzi, którym prawa są odbierane. Bądź zmianą, którą chcesz zobaczyć na świecie. Przekaż darowiznę już dziś.