Zostań obrońcą praw człowieka

Wspólnie możemy chronić prawa kobiet i dziewcząt, zapewnić lepszą przyszłość dzieciom uciekającym przed wojną i zniszczeniem, a także sprzeciwić się torturom oraz karze śmierci. Wykorzystaj swój głos i już dziś dołącz do grona obrońców oraz obrończyń praw człowieka!
s

Dołącz do obrońców praw człowieka!

Twoja pomoc jest dla nas niezywkle cenna. Dzięki Tobie możemy planować długofalowe działania i skutecznie reazliwać ambitne cele. Poprzez regularne wsparcie pomagasz nam natychmiast reagować na kryzysy, prowadzic działania rzecznicze i edukacyjne.

Przekaż darowiznę na rzecz równości, wolności oraz ludzkiej godności i dołącz do obrońców praw człowieka na całym świecie.

Płatności subskrypcyjne to łatwy, wygodny i szybki sposób na regularne wsparcie działań Amnesty International. Wystarczy, że określisz kwotę miesiecznej darowziny, wypełnisz formularz i wyrazisz zgodę na regularną dotację.

Od ponad 50 lat udowadniamy, że każdy głos, każdy gest, każdy sprzeciw i okazana pomoc, może zmienić bieg wydarzeń. Dołącz do nas!

 

Pomagaj prowadzić działania edukacyjne
Pomagaj wpływać na zmianę prawa
Pomagaj wysyłać badaczy do stref kryzysu

 

JAK DOKONUJE SIĘ ZMIANA

PRACE BADAWCZE

Zmiana w obszarze praw czlowieka zaczyna się od faktów. Nasi eksperci i ekspertki prowadzą rzetelne badania i tworzą raporty o naruszeniach praw człowieka na całym świecie.

RZECZNICTWO I LOBBING

Nasze badania pozwalają nam oddziaływać i naciskać na rządy, koncerny i decydentów, aby podejmowali decyzje zgodne z zasadami praw człowieka.

KAMPANIE I AKCJE

Poprzez petycje, listy i protesty aktywiści i aktywistki Amnesty International wywierają nacisk, aby wpłynąć na działania ludzi i instytucji, ktore pozwolą osiągnąć zmianę.

dołacz1

Dlaczego warto wstąpić do Amnesty International?

  • Otrzymujesz legitymację członkowską jednej z największych na świecie organizacji broniącej praw człowieka
  • Stajesz się częścią ruchu ludzi, którzy niesprawiedliwość na świecie traktują osobiście
  • Współdecydujesz o kierunku działań Amnesty i wyborze priorytetów
  • Masz możliwość utworzenia grupy lokalnej i realizacji projektów na rzecz praw człowieka
  • Uzyskujesz dostęp do unikalnych publikacji oraz raportów
  • Czeka na Ciebie specjalna oferta w sklepie Amnesty International
  • Przysługują Ci zniżki i korzyści w miejscach z znaczkiem Human Rights Friendly (np. książki, bilety do kina)

Jesteśmy ruchem zwykłych ludzi, którzy bronią praw człowieka. Zaangażowanie takich osób, jak Ty, stanowi o sile i skuteczności naszych działań. Nie poprzestawaj na podpisywaniu petycji! Wspieraj prawa człowieka!

DZIAŁAJ Z NAMI! WALCZ O PRAWA CZŁOWIEKA

JESTEŚMY GLOBALNYM RUCHEM SPOŁECZNYM. SKUTECZNOŚĆ NASZYCH DZIAŁAŃ ZALEŻY OD CIEBIE

16989