Zostań obrońcą praw człowieka – Amnesty International

Zostań obrońcą praw człowieka

Wspólnie możemy chronić prawa kobiet i dziewcząt, zapewnić lepszą przyszłość dzieciom uciekającym przed wojną i zniszczeniem, a także sprzeciwić się torturom oraz karze śmierci. Wykorzystaj swój głos i już dziś dołącz do grona obrońców oraz obrończyń praw człowieka!

 

Pomagaj prowadzić działania edukacyjne
Pomagaj wpływać na zmianę prawa
Pomagaj wysyłać badaczy do stref kryzysu

 

s

Dołącz do obrońców praw człowieka!

Twoja pomoc jest dla nas niezywkle cenna. Dzięki Tobie możemy planować długofalowe działania i skutecznie reazliwać ambitne cele. Poprzez regularne wsparcie pomagasz nam natychmiast reagować na kryzysy, prowadzic działania rzecznicze i edukacyjne.

Przekaż darowiznę na rzecz równości, wolności oraz ludzkiej godności i dołącz do obrońców praw człowieka na całym świecie.

Płatności subskrypcyjne to łatwy, wygodny i szybki sposób na regularne wsparcie działań Amnesty International. Wystarczy, że określisz kwotę miesiecznej darowziny, wypełnisz formularz i wyrazisz zgodę na regularną dotację.

Jesteśmy ruchem zwykłych ludzi, którzy bronią praw człowieka. Zaangażowanie takich osób, jak Ty, stanowi o sile i skuteczności naszych działań. Nie poprzestawaj na podpisywaniu petycji! Wspieraj prawa człowieka!

JAK DOKONUJE SIĘ ZMIANA

PRACE BADAWCZE

Zmiana w obszarze praw czlowieka zaczyna się od faktów. Nasi eksperci i ekspertki prowadzą rzetelne badania i tworzą raporty o naruszeniach praw człowieka na całym świecie.

RZECZNICTWO I LOBBING

Nasze badania pozwalają nam oddziaływać i naciskać na rządy, koncerny i decydentów, aby podejmowali decyzje zgodne z zasadami praw człowieka.

KAMPANIE I AKCJE

Poprzez petycje, listy i protesty aktywiści i aktywistki Amnesty International wywierają nacisk, aby wpłynąć na działania ludzi i instytucji, ktore pozwolą osiągnąć zmianę.

DZIAŁAJ Z NAMI! WALCZ O PRAWA CZŁOWIEKA

JESTEŚMY GLOBALNYM RUCHEM SPOŁECZNYM. SKUTECZNOŚĆ NASZYCH DZIAŁAŃ ZALEŻY OD CIEBIE

16989