Wyruszyć w podróż i zmieniać świat – Amnesty International

Wyruszyć w podróż i zmieniać świat

Amnesty International patronuje projektowi "How to (ex)change the world". Dwoje podróżników, Anna Książek i Andrea Pucci, wyruszają dookoła świata i szukają ludzi, którzy tak jak oni chcą zmieniać świat. Zaczynają już we wrześniu 2015.

Anna i Andrea, Polka i Włoch, od lat zaangażowani w działania na rzeczy praw człowieka i szeroko pojętego rozwiązywania problemów społecznych. Postanowili wyruszyć w podróż dookoła świata by szukać “changemakerów”, ludzi którzy biorą sprawy w swoje ręce i na co dzień zmieniają świat na lepsze.

– Chcemy pisać o nich, rozpowszechnić ich działalność, wspierać, sieciować i badać: kim są changemakerzy? Co sprawia że się nimi stają? Jak zmieniają świat? – mówią o swoim projekcie podróżnicy.

Podróż zacznie się już we wrześniu w Azji Południowo-Wschodniej. Anna i Andrea sami będą podróżować na zasadzie “exchange”, czyli wymiany zamiast pieniędzy. Będą oferować to co potrafią, np. uczenie języków, kuchnia, warsztaty, praca na farmie, w zamian za nocleg i jedzenie.

Więcej o przygotowaniach do podróży na blogu movebabel.wordpress.com oraz na facebook.com/exchangebabel.

Zapraszamy!

Podoba Ci się to co robimy? Nasze działania są możliwe dzięki regularnym darowiznom od osób prywatnych. Włącz się! Możesz zmienić lub uratować ludzkie życie!
Pomagaj prowadzić działania edukacyjne
Pomagaj wpływać na zmianę prawa
Pomagaj wysyłać badaczy do stref kryzysu

Pomóż teraz!

Kwota może składać się jedynie z cyfr. Wartość musi być dodatnia
1122