ZAMÓW BEZPŁATNĄ PUBLIKACJĘ – Amnesty International

ZAMÓW BEZPŁATNĄ PUBLIKACJĘ

Stowarzyszenie Amnesty International ma przyjemność zaprezentować nową publikację w ramach projektu Odkryj siłę praw człowieka.

Szanowni Państwo,

Stowarzyszenie Amnesty International ma przyjemność zaprezentować nową publikację w ramach projektu Odkryj siłę praw człowieka.

“Odkryj Siłę Praw Człowieka” to roczny, ogólnopolski projekt Amnesty International, który ma na celu zwiększenie umiejętności obywatelskich i świadomości prawnej uczniów szkół średnich i gimnazjalnych. Projekt jest dofinansowany ze środków Programu Operacyjnego Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.

W ramach projektu powstał nowoczesny materiał edukacyjny (książka zawierająca scenariusze do wykorzystania podczas lekcji, szkoleń, zajęć oraz komplementarny materiał multimedialny).

Stowarzyszenie Amnesty International nie czerpie żadnych korzyści finansowych z realizowanego projektu. Materiał edukacyjny jest rozpowszechniany bezpłatnie nauczycielom/nauczycielkom, trenerom/trenerkom, edukatorom/edukatorkom na terenie całej Polski.

Jeżeli zajmujecie się Państwo edukacją obywatelską i chcielibyście dostać bezpłatny egzemplarz książki, prosimy o wypełnienie formularza zamówienia i odesłania adres publikacja@amnesty.org.pl.

Podoba Ci się to co robimy? Nasze działania są możliwe dzięki regularnym darowiznom od osób prywatnych. Włącz się! Możesz zmienić lub uratować ludzkie życie!
Pomagaj prowadzić działania edukacyjne
Pomagaj wpływać na zmianę prawa
Pomagaj wysyłać badaczy do stref kryzysu

Działaj teraz!

Żądamy natychmiastowego zakończenia ataków na ludność cywilną Ukrainy!

Powiązane tematy

Powiązany temat

Poszukujemy osoby na stanowisko: Specjalista_ka ds. digital fundraisingu

Powiązany temat

Polska: „Przyjechaliśmy tu, nie chcieli nas wpuścić”. Romowie z Ukrainy traktowani jak niechciani uchodźcy

2422