Zapraszamy do udziału w konkursie Amnesty International ?Prawa człowieka w obiektywie?! – Amnesty International

Zapraszamy do udziału w konkursie Amnesty International ?Prawa człowieka w obiektywie?!

Hasło tegorocznego konkursu jest nawiązaniem do prowadzonej przez Amnesty International kampanii Żądamy Godności, która ma na celu walkę z ubóstwem.
Godność = Prawa człowieka
Prawa człowieka to nie tylko prawa polityczne czy obywatelskie, ale także prawa gospodarcze, społeczne i kulturowe.
Zdjęcia należy przesyłać w dniach od 15 października do 15 listopada 2009 r. Wstępna selekcja nadesłanych zdjęć zostanie przeprowadzona prze jury konkursowe. Wybranych zostanie 60 prac. W dniach od 19 – 25 listopada użytkownicy portalu Plfoto.com będą oddawać swoje głosy na prace finałowe. 12 fotografii z największą ilością głosów zaprezentowane zostaną w kalendarzu Amnesty International na rok 2010. Zwycięzca uhonorowany zostanie nagrodą w postaci aparatu Olympus PEN E-P1 z obiektywem 14 – 42 mm. Dodatkowo przyznane zostaną wyróżnienia w postaci bonów na wydruk fotografii w Empikfoto.pl, 2 o wartości 500 zł oraz 5 o wartości 100 zł.
Uroczysta premiera kalendarza odbędzie się podczas Maratonu Pisania Listów, 12-13 grudnia br.
Dodatkowo, zwycięskie oraz wyróżnione prace, które zostaną zakwalifikowane do drugiego etapu konkursu, zostaną zaprezentowane podczas serii wystaw, odbywających się w całej Polsce.
Serdecznie zapraszamy! http://plfoto.com/amnesty.html Partnerem konkursu jest: PlFoto.com Fundatorami nagród są: Olympus oraz Empikfoto.pl

Podoba Ci się to co robimy? Nasze działania są możliwe dzięki regularnym darowiznom od osób prywatnych. Włącz się! Możesz zmienić lub uratować ludzkie życie!
Pomagaj prowadzić działania edukacyjne
Pomagaj wpływać na zmianę prawa
Pomagaj wysyłać badaczy do stref kryzysu

Pomóż teraz!

Kwota może składać się jedynie z cyfr. Wartość musi być dodatnia
2941