Zaproszenie na Walne Zgromadzenie 2009 (Łódź 25-26 kwietnia) – Amnesty International

Zaproszenie na Walne Zgromadzenie 2009 (Łódź 25-26 kwietnia)

Pragnę  serdecznie zaprosić na Walne Zgromadzenie członków Amnesty International Polska, które odbędzie się 25-26 kwietnia 2009 r. w Łodzi. Obrady odbędą się w auli Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego.  Jak co roku podejmiemy najważniejsze decyzję dotyczące działalności Stowarzyszenia i wybierzemy 4 członków Zarządu.
Zapraszamy do udziału wszystkich członków Amnesty International! Walne Zgromadzenie jest doskonałą okazją do przekazania swoich sugestii dotyczących naszej działalności oraz współuczestniczenia w podejmowaniu najważniejszych decyzji dotyczących kierunku naszych działań.
Formularz zgłoszeniowy, który należy wypełnić i odesłać do dnia 1 kwietnia 2009 na adres: walne2009@amnesty.org.pl znajduje się na internalu. Każda osoba otrzyma informację zwrotną, że jej zgłoszenie zostało przyjęte. W najbliższym czasie pojawią się tam również informacje dotyczące kandydatów/ek do Zarządu Amnesty International. 

Serdecznie pozdrawiam,

Draginja Nadażdin
Dyrektorka Stowarzyszenia

Podoba Ci się to co robimy? Nasze działania są możliwe dzięki regularnym darowiznom od osób prywatnych. Włącz się! Możesz zmienić lub uratować ludzkie życie!
Pomagaj prowadzić działania edukacyjne
Pomagaj wpływać na zmianę prawa
Pomagaj wysyłać badaczy do stref kryzysu

Pomóż teraz!

Kwota może składać się jedynie z cyfr. Wartość musi być dodatnia
3169