Zaproszenie na Walne Zgromadzenie – list od Prezesa Zarządu i formularz zgłoszeniowy – Amnesty International

Zaproszenie na Walne Zgromadzenie – list od Prezesa Zarządu i formularz zgłoszeniowy

Drogie Członkinie, drodzy Członkowie, pragnę Was serdecznie zaprosić na XXII Walne Zgromadzenie członków i członkiń Amnesty International Polska, które odbędzie się 21-22 kwietnia 2012 roku w Katowicach. Jak co roku będziemy podejmować najważniejsze decyzje dotyczące działalności stowarzyszenia. Wykorzystamy również tę wyjątkową okazję do spotkania się i dyskusji o działaniu na rzecz praw człowieka.

Na tegorocznym Walnym Zgromadzeniu odbędzie się prezentacja decyzji ruchu międzynarodowego Amnesty International, podjętych na Spotkaniu Rady Międzynarodowej w sierpniu 2011. Jak co roku podczas obrad wybierzemy nowe władze Stowarzyszenia. W tym roku 3 osobom z zarządu kończy się kadencja (są to Mateusz Hładki, Martyna Markiewicz, Elżbieta Wiercińska).

Równocześnie zapraszam do wzięcia udziału w niedzielnych warsztatach, których tematami będą: nowa światowa kampania o handlu bronią oraz aktywne uczestnictwo w pracy na rzecz praw człowieka. Zapraszam również tego dnia na spotkanie z zarządem, które będzie okazją do omówienia bieżącej pracy stowarzyszenia i planów na przyszłość.

Materiały dyskutowane podczas Walnego Zgromadzenia będą sukcesywnie umieszczane na www.aktywakcja.pl.

Wszystkim osobom zainteresowanym kandydowaniem do Zarządu przypominam, że przy zgłaszaniu kandydatur koniecznie jest przesłanie oświadczenia o niekaralności, gdyż członkowie Zarządu nie mogą być w przeszłości skazani prawomocnym wyrokiem za przestępstwo umyślne ścigane z oskarżenia publicznego lub przestępstwo skarbowe.

Prosimy o przesłanie kandydatur co najmniej na tydzień przed Walnym na adres walne2012@amnesty.org.pl – z dopiskiem kandydatura do Zarządu. W przypadku braku dostępu do poczty elektronicznej prosimy o przesyłanie zgłoszeń listem poleconym.

Zachęcam do kontaktowania się z Zarządem za pomocą forum na www.aktywakcja.pl lub drogą mailową w celu uzyskania informacji o pożądanych merytorycznych kompetencjach kandydatów. Zarząd chętnie odpowie też na inne pytania dotyczące zaangażowania w prace we władzach stowarzyszenia.

Do zobaczenia na Walnym Zgromadzeniu,

Mateusz Hładki,
Prezes Zarządu

 

Aktualizacja: Termin zgłaszania kandydatur do Zarządu przedłużono do dnia 19 kwietnia 2012 r.

Program:

Sobota 21 kwietnia, godz. 10.30-19:30 – Walne zgromadzenie, szczegółowy plan dostępny na www.aktywakcja.pl
Katowice, ul. Opolska 22 (wejście od. ul. Sobieskiego), sala B

Niedziela 22 kwietnia, godz. 10.00 – Warsztaty:
– Aktywne uczestnictwo w pracy na rzecz praw człowieka – Trzy Kolory, ul.Mariacka 37
– Kampania Broń pod Kontrolą – Piwnica u Marchołta, ul. Warszawska 37
– Spotkanie z Zarządem – Bellmer Cafe, ul. Warszawska 2

Poniżej do pobrania formularz zgłoszeniowy na Walne Zgromadzenie.

Podoba Ci się to co robimy? Nasze działania są możliwe dzięki regularnym darowiznom od osób prywatnych. Włącz się! Możesz zmienić lub uratować ludzkie życie!
Pomagaj prowadzić działania edukacyjne
Pomagaj wpływać na zmianę prawa
Pomagaj wysyłać badaczy do stref kryzysu

Pomóż teraz!

Kwota może składać się jedynie z cyfr. Wartość musi być dodatnia

Powiązane tematy

Powiązany temat

Zgłoszenia do nagrody medialnej Pióro Nadziei 2022 otwarte!

2118